Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 27-5-2024 t/m 2-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO14-4 3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO12-3 Gilles Patist
Max Smittenaar
1 Rabo - AB
16:30 - 17:30 MO12-4 Lise Luz Thijssen
Sara van Voorden
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 MO12-5 Elin Koenderink
Juliette Wolters
2 Heineken - AB
16:30 - 17:30 MO14-3 Neeltje Mol
Sofie van de Water
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Julie Doucet
Milou Fuchs
Trigon
16:45 - 18:00 MO14-2 Marnix van Lent
Julie van Antwerpen
3 Molen - CD
17:30 - 18:30 JO14-3 Teun Honsbeek 1 Rabo - AB
17:30 - 18:30 JO16-3 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
17:30 - 18:30 MO14-4 Julie Doucet
Milou Fuchs
Trigon
17:30 - 18:45 MO16-2 Ole Muller
Thijmo Delnoy
3 Molen - AB
17:30 - 18:30 MO16-3 Sjoerd Staal
Zoë van de Water
2 Heineken - CD
17:30 - 18:30 MO16-5 Pien van der Mark 1 Rabo - CD Dames 6
18:00 - 19:00 MO16-6 Marnix van Lent 3 Molen - CD Dames 6
18:30 - 19:30 JO16-4 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
18:30 - 19:30 MO14-6 Marloes de Bondt Trigon Dames 1
18:30 - 19:30 MO16-4 Zoë van de Water 2 Heineken - CD
18:30 - 19:45 MO18-2 Charlotte Albers
Max de Loor
1 Rabo - CD
18:30 - 19:30 MO18-5 Martijn Gijbels 1 Rabo - AB
18:45 - 19:45 MO18-3 Pien van der Mark 3 Molen - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Maikel Doting
Daan van der Meer
3 Molen - CD
19:30 - 20:30 HO25-1 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
19:45 - 21:15 MO18-1 Charlotte Albers
Max de Loor
1 Rabo - CD
19:45 - 20:45 MO18-4 Marloes de Bondt 3 Molen - AB Dames 1
20:00 - 21:30 JO18-1 Matthieu van Antwerpen
Mees Usman
1 Rabo - AB
20:30 - 22:15 Reservering wedstrijd Trainingsgroep 2 Heineken Trimmers
20:30 - 21:45 Trimmers 2 Pepijn Tromp 3 Molen - CD
20:45 - 22:00 Trimmers 1 Nadine Eijsackers 3 Molen - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Darre van Werven
Niek Kolthek
3 Molen - CD
16:30 - 17:30 JO12-4 Mink ter Hofstede
Siebe van Duyneveldt
1 Rabo - CD
16:30 - 17:45 MO12-1 Emma Poort
Tekla Leons
2 Heineken - AB
16:30 - 17:45 MO12-2 Brechtje Staal
Kaatje Pietersen
Mare Steggerda
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO12-6 Erik Verdoorn 1 Rabo - AB Dames 2
16:30 - 18:00 MO14-1 Britt Bosboom
Sarah de Wit
3 Molen - AB
17:30 - 18:45 JO14-2 Stijn van Huijstee 1 Rabo - CD
17:30 - 18:45 MO16-1 Fleur van Exel
Joost van Eyk
1 Rabo - AB
17:45 - 19:15 JO14-1 Tony van 't Hoog
Pepijn Tromp
2 Heineken - AB
17:45 - 19:15 JO18-2 Joost Blaauw 2 Heineken - CD
18:00 - 19:15 JO12-2 Daantje Wentink
Wout Heins
3 Molen - CD
18:00 - 19:15 JO16-2 Floris Kraaijenbos
Valentijn Hakkers
3 Molen - AB
18:45 - 20:15 D01 Joost van Eyk 1 Rabo
19:15 - 20:45 D02 (O) Erik Verdoorn 2 Heineken - AB
19:15 - 20:45 D03 Ilse Verhagen 2 Heineken - CD
19:15 - 20:30 D06 Jan-Willem Hennipman 3 Molen - AB
19:30 - 20:45 D10 Stephan Bamborough 3 Molen - CD
20:15 - 22:00 H01 Vincent de Geus 1 Rabo
20:30 - 22:00 H02 (O) Ivo Klap 3 Molen - AB
20:45 - 22:00 DO25-2 Yadi van Holst 2 Heineken - AB
20:45 - 22:00 DO25-3 Pien Immink 2 Heineken - CD
20:45 - 22:00 H07 Stephan Bamborough 3 Molen - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO12-3 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 MO10-1 Eva Steenaert
Floortje Obèr
3 Molen
16:30 - 17:30 MO10-2 Hannah Schulein
Isabel Augustijn
3 Molen
16:30 - 17:30 MO10-3 Amélie Faassen
Fleur Koffeman
3 Molen
16:30 - 17:30 MO10-4 Aline Klijberg
Pascale van Gorp
3 Molen
16:30 - 17:30 MO10-5 3 Molen
16:30 - 17:30 MO12-3 Gilles Patist
Max Smittenaar
Trigon
16:30 - 17:30 MO14-3 Tijn Smits
Tycho Leering
1 Rabo - AB
16:30 - 17:30 MO14-4 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Leonie Sick 2 Heineken - AB
17:30 - 20:30 Goalieworks Trainingsgroep 1 Rabo - AB
17:30 - 18:30 JO16-4 Charlotte Albers 1 Rabo - CD
17:30 - 18:30 JO18-2 Seger Neijzen 3 Molen - AB
17:30 - 18:30 MO12-4 Lise Luz Thijssen
Sara van Voorden
Trigon
17:30 - 18:30 MO14-6 Brechtje Jansen van Rosendaal
Els van Hees
Floor Huisman
Tara Boute
2 Heineken - AB
17:30 - 18:30 MO16-4 Juliët Edel 3 Molen - CD
17:30 - 18:30 MO16-5 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
17:30 - 18:30 MO16-6 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
18:30 - 19:30 JO14-3 Teun Honsbeek 3 Molen - AB
18:30 - 19:30 JO16-3 Charlotte Albers 1 Rabo - CD
18:30 - 19:30 MO16-3 Sjoerd Staal
Zoë van de Water
2 Heineken - AB
18:30 - 19:30 MO18-3 Pien van der Mark 2 Heineken - CD
18:30 - 19:30 MO18-4 Juliët Edel 3 Molen - CD
18:30 - 19:30 MO18-5 Juliët Edel 3 Molen - CD
19:30 - 20:45 D04 Guido Rodenburg 1 Rabo - CD
19:30 - 20:45 D05 Nina Haartsen 3 Molen - AB
19:30 - 20:45 D07 Paula Boneschansker 2 Heineken - AB
19:30 - 20:45 D09 Floor Huisman 2 Heineken - CD
19:30 - 20:45 D30-2 Janice van den Bosch 3 Molen - CD
20:45 - 22:00 D08 Guido Rodenburg 1 Rabo - CD
20:45 - 22:00 D30-1 Jovanka Vis 1 Rabo - AB
20:45 - 22:00 H30-1 3 Molen - CD
20:45 - 22:00 H30-2 Job de Reus 2 Heineken - CD
20:45 - 22:00 H45-1 3 Molen - AB
20:45 - 22:00 H45-2 John Gordijn 2 Heineken - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO12-2 Daantje Wentink
Wout Heins
1 Rabo - CD
16:30 - 18:00 JO14-1 Christiaan Zandvoort
Pepijn Tromp
2 Heineken - AB
16:30 - 17:45 JO14-2 Darre van Werven
Guus Pietersen
3 Molen - AB
16:30 - 17:45 JO16-2 Floris Kraaijenbos
Valentijn Hakkers
3 Molen - CD
16:30 - 17:45 MO12-2 Brechtje Staal
Kaatje Pietersen
Mare Steggerda
1 Rabo - AB
16:45 - 17:45 MO12-5 Elin Koenderink
Julia Zeilmaker
Trigon
16:45 - 18:00 MO14-2 Marnix van Lent
Julie van Antwerpen
2 Heineken - CD
17:45 - 19:15 MO14-1 Britt Bosboom
Sarah de Wit
3 Molen - AB
17:45 - 19:15 MO16-1 Fleur van Exel
Joost van Eyk
3 Molen - CD
17:45 - 19:00 MO16-2 Ole Muller
Thijmo Delnoy
1 Rabo - CD
17:45 - 19:00 MO18-2 Charlotte Albers
Romy de Wilde
1 Rabo - AB
18:00 - 19:30 JO16-1 Maikel Doting
Daan van der Meer
2 Heineken - CD
18:00 - 19:30 MO18-1 Banner van Hunenstijn 2 Heineken - AB
19:00 - 20:45 H01 Vincent de Geus 1 Rabo
19:15 - 21:00 D01 Joost van Eyk 3 Molen
19:30 - 21:00 H02 (O) Ivo Klap 2 Heineken
20:45 - 22:00 H03 Thomas Bus 1 Rabo - AB
20:45 - 22:00 H06 Frank Vermeend 1 Rabo - CD
21:00 - 22:15 D11 Zoë van de Water 3 Molen - CD
21:00 - 22:15 DO25-1 Vera van Caem 3 Molen - AB
21:00 - 22:15 H04 Koen Bähler 2 Heineken - CD
21:00 - 22:15 H05 Ivo Renes 2 Heineken - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:15 Keepers Trainingsgroep 1 Rabo - AB O8 / MO9 Wisselkeepers Fleur Delnoy Noor Mennes Pim vd Water
16:30 - 17:45 JO12-1 Darre van Werven
Jarmo van der Velden
Niek Kolthek
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 JO7-CK Hugo Wessendorp
Mads Durve
Mads Houben
Nida Gouw
Sam de Vries
Sophie Kolthek
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 JO8-1 Casper Hauer
Martijn Hennipman
3 Molen - CD
16:30 - 17:30 JO8-2 Evelien Jansen
Floor Tromp
3 Molen - CD
16:30 - 17:30 JO8-3 Femme Kijk in de Vegte
Maud van Hoek
3 Molen - CD
16:30 - 17:30 MO12-6 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Trigon
16:30 - 17:30 MO7-CK Doutze van Werven
Emilie de Kam
Evi de Wit
Guus Riedijk
Jet Jansen
Julius Ranner
Katie Niehien
Magnus Tielemans
2 Heineken - AB
16:30 - 17:30 MO8-1 Emma van Egmond
Teuntje van der Geest
3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO8-2 Cathelijne Beyersbergen van Henegouwen
Elodie Holwerda
3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO8-3 Matthijs Beekhuis
Rein Schulein
3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO8-4 Juul van der Kuil
Moon Mulder
3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO8-5 Jesslyn van der Krieke 3 Molen - CD
17:15 - 18:00 Keepers Trainingsgroep 1 Rabo - AB JO9, O10-O14 Wisselkeepers Fleur Delnoy Noor Mennes Pim vd Water
17:30 - 18:30 JO12-3 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Trigon
17:45 - 18:45 JO10-1 Boet de Steur
Loek Kolthek
3 Molen - CD
17:45 - 18:45 JO10-2 Josephine Metzelaar
Wiesje Dano
3 Molen - CD
17:45 - 18:45 JO9-1 Wies Mook
Xarlot Josselet
2 Heineken - CD
17:45 - 18:45 JO9-2 Isabelle Vahrmeijer
Viviënne Beekhuis
2 Heineken - CD
17:45 - 18:45 JO9-3 Janne Staal
Madelief Pietersen
2 Heineken - CD
17:45 - 18:45 JO9-4 Lois van de Gevel
Zazie Wolters
2 Heineken - CD
17:45 - 18:45 MO10-1 Hidde van Huijstee 3 Molen - AB
17:45 - 18:45 MO10-2 Hannah Schulein
Isabel Augustijn
3 Molen - AB
17:45 - 18:45 MO10-3 Amélie Faassen
Fleur Koffeman
3 Molen - AB
17:45 - 18:45 MO10-4 Aline Klijberg
Pascale van Gorp
3 Molen - AB
17:45 - 18:45 MO10-5 Bent Fleer
Berend Sick
3 Molen - CD
17:45 - 19:00 MO12-1 Emma Poort
Tekla Leons
1 Rabo - CD
17:45 - 18:45 MO9-1 Lieke Smits
Olivia Van Vulpen
2 Heineken - AB
17:45 - 18:45 MO9-2 Bart Brands
Thijmen Koffeman
2 Heineken - AB
17:45 - 18:45 MO9-3 Aafke van Dooren
Fiene Kramer
2 Heineken - AB
17:45 - 18:45 MO9-4 Danique van der Laarse
Katelijn Wuyster
2 Heineken - AB
17:45 - 18:45 MO9-5 Lilah Borst
Nina van der Werf
3 Molen - CD
18:00 - 19:00 JO14-4 Ischa Verhoeven 1 Rabo - AB
18:30 - 19:30 JO12-4 Mink ter Hofstede
Siebe van Duyneveldt
Trigon
19:00 - 20:00 Reservering Junioren Trainingsgroep 1 Rabo CD Instuif
19:00 - 20:30 D02 (O) Erik Verdoorn 3 Molen - AB
19:00 - 20:15 DO25-3 2 Heineken - CD
19:00 - 20:15 HO25-1 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
20:00 - 21:15 Trainingsgroep 3 Molen - CD
20:30 - 21:44 Trimmers 1 3 Molen - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 JO6 Funkeys Trigon
09:30 - 10:30 MO6 Funkeys Doutze van Werven Trigon