Het trainingsschema is opgesteld door de trainingsco├Ârdinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 7-10-2019 t/m 20-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 VRIJ Trainingsgroep 3 - CD Reserve MB1 ivm GW
16:30 - 18:00 JB2 Gideon Kater
Rogier van der Sande
1 - CD
16:30 - 17:59 JC2 Robbert de Haas
Roemer Patist
1 - AB Wisselen waterveld af met MC2
16:30 - 17:30 JC3 Jules Vermeulen
Milan Innemee
Trigon - AB
16:30 - 17:30 JD3 Sjoerd Staal
Thijmo Delnoy
2 - AB
16:30 - 17:30 JD4 Luna Hoekstra 2 - CD
16:30 - 18:00 MC2 Bart Ligtenberg
Mink Bartlema
3 - AB wisselen waterveld af met JC2
16:30 - 17:30 MC3 Milou Merison
Rianne Bakermans
Trigon - CD
17:30 - 18:00 VRIJ Trainingsgroep Trigon
17:30 - 18:30 MD3 Maaike Ottevangers 2 circuit
17:30 - 18:30 MD4 Stacey Keijzer 2 circuit
17:30 - 18:30 MD5 Julia Vos 2 circuit
18:00 - 19:30 JD2 Max de Loor
Titus Vonk
1 - CD wisselen waterveld af met MD2
18:00 - 19:30 MC1 Charlotte Albers
Myrthe Hagemans
1 - AB
18:00 - 19:00 MC6 3 - AB MA1 per toerbeurt
18:00 - 19:30 MD2 Daan Driessen
Saskia 't Hart
3 - CD wisselen waterveld af met JD2
18:30 - 19:30 VRIJ Trainingsgroep 2 - CD
18:30 - 19:30 MA3 Cecilia Heil 2 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Isa van Rijn 3 - AB
19:30 - 20:30 VRIJ Trainingsgroep 2 - AB
19:30 - 20:15 VRIJ Trainingsgroep 3 - CD
19:30 - 21:00 JA2 Banner van Hunenstijn
Marten Baaij
1 - AB
19:30 - 20:30 JA3 Max de Loor 2 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Cecilia Heil 1 - CD
20:15 - 22:00 Trimmers 3
20:30 - 22:15 Trimmers 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JB1 Maikel Doting
Micha Laurey
1 - CD
16:30 - 18:00 JC1 Ivo Klap
Mees Usman
1 - AB
16:30 - 18:00 JD1 Joep Montanus
Sol van Berg
3 - CD
16:30 - 17:30 JD5 Jonathan de Vries Trigon - AB
16:30 - 18:00 MB2 Jop van Overbeeke
Simon Goddijn
2 - AB
16:30 - 17:30 MB3 Bickel de Bruijne Trigon - CD
16:30 - 18:00 MD1 Britt Bosboom
Fleur van Exel
3 - AB
16:45 - 17:45 J8E1 Kees Ribbens
Friso Lassche
2 - CD
16:45 - 17:45 J8E2 Jan Mol
Koen Dubbeldeman
2 - CD
17:30 - 18:00 VRIJ Trainingsgroep Trigon
18:00 - 19:00 VRIJ Trainingsgroep 3 - CD
18:00 - 19:30 JA1 Arthur Pinckaers
Tom Kouwenhoven
1 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Floris Langenbach
Marloes de Bondt
1 - CD
18:00 - 19:00 MA4 3 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Coco van Asten
Femke Koetsier
2 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Janne van Nieuwstadt
Sofie Koetsier
2 - AB
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep 3 - CD wisselkeepers ABC
19:00 - 20:00 VRIJ Trainingsgroep 3 - AB
19:00 - 20:00 MB5 Lola de Bruijne 2 - AB
19:00 - 20:00 MB6 Cecilia Heil 2 - CD
19:30 - 21:15 H01 1
20:00 - 21:15 D02 2 - AB
20:00 - 21:15 D04 3 - CD
20:00 - 21:15 D11 3 - AB
20:00 - 21:15 DVB 2 - CD
21:15 - 23:00 D01 1
21:15 - 22:45 D03 (O) 2 - AB
21:15 - 22:30 DJ1 3 - CD
21:15 - 22:30 DJ2 3 - AB
21:15 - 22:30 H06 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 CK-JF1 Eefke Houben
Julie Doucet
3 - CD
16:45 - 17:45 CK-JF2 Ghislaine van Looijengoed
Tamar Buijtendijk
3 - CD
16:45 - 17:45 CK-JF3 Madelief Boender
Thomas Ottevangers
3 - CD
16:45 - 17:45 CK-MF1 Fiene van der Geest
Pom Bouw
3 - AB
16:45 - 17:45 CK-MF2 Anne Fleer
Eva Verbeek
3 - AB
16:45 - 17:45 CK-MF3 Emma Poort
Nine Wolkers
3 - AB
16:45 - 17:45 CK-MF4 Nina Reterink
Leonie Sick
3 - AB
16:45 - 17:45 JF1 Teake Ligtenberg
Wytse Douma
2 - CD
16:45 - 17:45 JF2 Eveline de Vries
Merel Dielis
2 - CD
16:45 - 17:45 JF3 Mick van het Hof
Wout Lothmann
2 - CD
16:45 - 17:45 JF4 Jesse Westerhuis
Sofie van Exel
2 - CD
16:45 - 17:45 M8E1 Jort van Duyneveldt
Pepijn Tromp
1 - AB De trainsters van M8E2 zorgen zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
16:45 - 17:45 M8E2 Bregje van Exel
Liselotte de Haas
Maud Krediet
1 - AB De trainsters van M8E2 zorgen zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
16:45 - 17:45 MD3 Maaike Ottevangers 1 - CD
16:45 - 17:45 MF1 Isa Luna Bl├╝m
Sophia Bal
3 - CD
16:45 - 17:45 MF2 2 - AB
16:45 - 17:45 MF3 2 - AB
16:45 - 17:45 MF4 2 - AB
16:45 - 17:45 MF5 2 - AB
18:00 - 19:30 TOP/Breedte Wissel Trainingsgroep 1 - AB vrij top of MB2
18:00 - 19:00 J6E1 Darre van Werven
Niek Kolthek
2 - CD
18:00 - 19:00 J6E2 Ischa Verhoeven
Thijmen De Weerd
2 - CD
18:00 - 19:00 J6E3 Fleur Jongmans
Roos Mink
2 - CD
18:00 - 19:00 J6E4 Guus Pietersen
Stan Smittenaar
2 - CD
18:00 - 19:00 J8E3 Koen Smits
Reinout Tromp
3 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Maud Bellaart
Roos van der Werf
2 - AB
18:00 - 19:00 M6E2 Marijn Halbesma
Raisa Ireeuw
2 - AB
18:00 - 19:00 M6E3 Ghislaine van der Linden
Numi de Bruijne
2 - AB
18:00 - 19:00 M6E4 Mila Mulder
Pien Immink
2 - AB
18:00 - 19:00 M8E3 Lieve Schutte
Lili Koomen
3 - AB
18:00 - 19:00 M8E4 Fiene van der Geest
Pom Bouw
3 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Gijs van Mil
Job van der Meer
1 - CD
19:00 - 20:00 JB3 Geerten Kootstra 2 - AB
19:00 - 20:00 JC3 Jules Vermeulen
Milan Innemee
3 - AB
19:00 - 20:00 MC3 Milou Merison
Rianne Bakermans
2 - CD
19:00 - 20:00 MC6 3 - CD MA1 per toerbeurt
19:30 - 21:00 H02 (O) 1 - AB
20:00 - 21:15 D07 2 - CD
20:00 - 21:15 D08 3 - AB
20:00 - 21:15 DVA 2 - AB
20:00 - 21:30 HLA 1 - CD
20:00 - 21:30 HVC 1 - CD
20:00 - 21:30 HVD 1 - CD
21:00 - 22:15 HVA 1 - AB
21:15 - 22:30 Senioren reserve Trainingsgroep 3 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen reserve Trainingsgroep 3 - AB
21:15 - 22:30 D09 2 - CD
21:15 - 22:30 H04 2 - AB
21:30 - 22:45 HVB 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JC2 Robbert de Haas
Roemer Patist
3 - AB
16:30 - 18:00 JD1 Sol van Berg 1 - CD
16:30 - 18:00 JD2 Titus Vonk 2 - CD
16:30 - 18:00 MC1 Charlotte Albers
Myrthe Hagemans
1 - AB
16:30 - 18:00 MC2 Bart Ligtenberg
Mink Bartlema
2 - AB
16:30 - 18:01 MD2 Daan Driessen
Saskia 't Hart
3 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Trigon - AB MA1 per toerbeurt
17:30 - 18:00 VRIJ Trainingsgroep Trigon
18:00 - 19:30 JA1 Hans Streeder
Tom Kouwenhoven
1 - AB
18:00 - 19:30 JA2 Marten Baaij 3 - AB
18:00 - 19:30 JB2 Gideon Kater
Rogier van der Sande
3 - CD
18:00 - 19:30 MA1 Floris Langenbach
Maurits Eikenhout
1 - CD
18:00 - 19:30 MA2 Cecilia Heil 2 - AB
18:00 - 19:00 MD4 Eline Filemon
Stacey Keijzer
2 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Job van der Meer 2 - CD
19:30 - 21:15 D01 1
20:00 - 21:15 D06 3 - CD
20:00 - 21:15 D10 3 - AB
20:00 - 21:15 H03 2 - AB
20:00 - 21:15 H05 2 - CD
21:15 - 22:30 Senioren reserve Trainingsgroep 2 - AB
21:15 - 22:30 Senioren reserve Trainingsgroep 2 - CD
21:15 - 22:30 D05 3 - AB
21:15 - 23:00 H01 1
21:15 - 22:30 HJ1 3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Keepers Trainingsgroep 3 - A Inlooptraining Jongste Jeugd Alexander & Thijs Wendt
16:30 - 17:30 J8E1 Friso Lassche
Kees Ribbens
3 - B
16:30 - 17:30 J8E2 Jan Mol
Koen Dubbeldeman
3 - CD
16:30 - 17:30 J8E3 Koen Smits
Reinout Tromp
3 - CD
16:30 - 18:00 JC1 Ivo Klap
Mees Usman
1 - CD
16:30 - 17:30 M8E1 Jikke Birgit de Steur
Jinte Doeven
2 - AB De trainsters van E2 zorgen er zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
16:30 - 17:30 M8E2 Bregje van Exel
Liselotte de Haas
Maud Krediet
2 - AB De trainsters van E2 zorgen er zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
16:30 - 17:30 M8E3 Evie Prein
Marijn Patist
2 - CD
16:30 - 17:30 M8E4 Julia van Lith
Pien Ribbens
2 - CD
16:30 - 17:30 MC5 Janne van Nieuwstadt
Sofie Koetsier
Trigon - CD
16:30 - 18:00 MD1 Fleur van Exel
Sarah de Wit
1 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Coco van Asten
Femke Koetsier
Trigon - AB veld 2
17:30 - 18:30 J6E1 Marius Reterink
Olivier de Boer
2 - CD
17:30 - 18:30 J6E2 Ischa Verhoeven
Thijmen De Weerd
2 - CD
17:30 - 18:30 J6E3 Casijn Schultz van Haegen
Milan Bovee
2 - CD
17:30 - 18:30 J6E4 Charlotte Tacoma
Fleur Eggenkamp
2 - CD
17:30 - 18:30 M6E1 Annabel Kimmijser
Chrisje Mat
2 - AB
17:30 - 18:30 M6E2 Evelien Sick
Jasmijn Combrink
2 - AB
17:30 - 18:30 M6E3 Bente Brouwer
Jasmine Bolhuis
2 - AB
17:30 - 18:30 M6E4 Brechtje Staal
Esther Roest
2 - AB
17:30 - 18:30 MB3 Bickel de Bruijne 3 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Maikel Doting
Micha Laurey
1 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Gijs van Mil
Job van der Meer
1 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Jop van Overbeeke
Simon Goddijn
3 - AB
18:30 - 19:30 JB3 Olivier Droste 3 - CD
18:30 - 19:30 JD3 2
18:30 - 19:30 JD4 2
18:30 - 19:30 JD5 2
19:30 - 21:15 H02 (O) 1 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Cecilia Heil 2 - AB
19:30 - 20:30 MA4 2 - AB
19:30 - 20:30 MB4 Isa van Rijn 3 - AB
19:30 - 20:30 MB5 Kees Ribbens 3 - CD
19:30 - 20:30 MB6 Sol van Berg 2 - CD JA1 roulerend
20:00 - 21:45 D03 (O) 1 - CD
20:30 - 22:00 Reservering wedstrijd Trainingsgroep 3
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:15 - 10:15 Funkeys Jongens Trigon Dames 1
09:15 - 10:15 Funkeys Meisjes Trigon Dames 1