Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zondag 17 november 2019 
08:00 - 10:00  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Laurens Everts Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tijn de Jong Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
07:30 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
07:45 - 09:45  Hiske Eggink Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Janna de Visser Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Finn Bongenaar Bardienst 
07:45 - 10:00  Boris Belien Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Sjaak Scheffer LijnCo 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Jasmijn Bergers Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Zino Mannoesingh Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Liz Hulscher Bardienst 
10:00 - 13:15  Jasper Wijnen Barhoofd 
10:00 - 12:30  Bas Niehien LijnCo 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Jantine Burger Bardienst 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Emma Poort Bardienst 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Roos van Leeuwen Bardienst 
12:15 - 14:45  Esther van 't Noordende LijnCo 
13:00 - 16:15  Thecla Kamphuis Barhoofd 
13:45 - 15:45  Ouders/verzorgers van Olivier Droste Bardienst 
13:45 - 15:45  Ouders/verzorgers van Milan Innemee Bardienst 
14:30 - 17:00  Esther van 't Noordende LijnCo 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Charlotte (Lotje) Lukowski Bardienst 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Maarten Tulkens Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Mette Stelwagen Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Ava Oosterloo Bardienst 
zondag 24 november 2019 
08:00 - 10:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Martin de Haan Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Wout Heins Bardienst 
zaterdag 30 november 2019 
07:30 - 10:15  Jasper Wijnen Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Mark Pijnse van der Aa Bardienst 
07:45 - 09:45  Annemarijn Lans Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Olivia Van Vulpen Bardienst 
07:45 - 10:00  Jimi Koppers Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Anton Korteweg LijnCo 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Sjoerd Dieleman Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Sophia Bal Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Matz Prins Bardienst 
10:00 - 13:15  Patrice Doeven Barhoofd 
10:00 - 12:30  Anton Korteweg LijnCo 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Roos Goense Bardienst 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Anne Angevaren Bardienst 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Mick van het Hof Bardienst 
12:15 - 14:45  Salo van Berg LijnCo 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:45 - 15:45  Ouders/verzorgers van Gregor Kouwenhoven Bardienst 
13:45 - 15:45  Ouders/verzorgers van Joep Houweling Bardienst 
14:30 - 17:00  Freek Doucet LijnCo 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Roos van der Werf Bardienst 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Isabel van den Bergen Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Jet van den Brand Bardienst 
17:45 - 20:00  Ouders/verzorgers van Julie Dalhuisen Bardienst