Diensten

zaterdag 1 juni 2024 
07:30 - 10:15  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Cathelijne Beyersbergen van Henegouwen Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mette van der Meij Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Marlies Swart Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Anke Griffioen Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van David Linse Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Jules Mulder Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Claudia Schutte Barhoofd 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Finn Ly Allenson Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Merlijn Dekker Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Ellen van der Willik Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Julius Dekker Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Emma Evers Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marcel Honsbeek Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noura Butros Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Philine Vermeulen Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Martijn Gijbels Barhoofd 
17:30 - 19:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Knightley Medina Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Michael van de Laak Veegdienst 
zondag 2 juni 2024 
08:00 - 11:00  Sjoerd Staal Barhoofd 
zaterdag 8 juni 2024 
07:30 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sophie Pijnse van der Aa Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Emma van Egmond Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Lars Bretel Castro Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Annemieke van Bunschot Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van IJsbrand de Bont Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Floris Lugt Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Olivia Semeijn Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Eva Steenaert Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Storm Bongenaar Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Eliza Bolut Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marianne Heezen Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Frederique Pagie Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Kate van der Hoek Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Martijn Gijbels Barhoofd 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Soren Spencer Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Tineke Geertsema Veegdienst 
zaterdag 15 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 16 juni 2024 
10:00 - 11:00  Gerda Tuijthoff Barhoofd