Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zaterdag 29 februari 2020 
10:00 - 12:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Thecla Kamphuis Barhoofd 
14:00 - 16:00  Barhoofd 
zaterdag 7 maart 2020 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Julia van Lith Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Evi de Wit Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Sarah Engels LijnCo 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Koen Smits Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 12:30  Yvonne Hennipman LijnCo 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  Marco Roest LijnCo 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  Jeannet Koomans LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 8 maart 2020 
08:00 - 10:00  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zaterdag 14 maart 2020 
07:30 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Luca Gressie Bardienst 
07:45 - 09:45  Myrna Everaars Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Finn Kemper Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Carolijne Barendsen LijnCo 
09:45 - 11:45  Anouk Kuijk Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 12:30  Jan-Willem Hennipman LijnCo 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  Freek Doucet LijnCo 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  Salo van Berg LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 15 maart 2020 
08:00 - 10:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zaterdag 21 maart 2020 
07:30 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Max Koetsenruijter Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Sarah Engels LijnCo 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Diesel van Hemert Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Emma van Egmond Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Fenna Smittenaar Bardienst 
10:00 - 13:15  Barhoofd 
10:00 - 12:30  Joris Bongers LijnCo 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Marijn van Delft Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  Barry Lassche LijnCo 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  Robert Kolthek LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 22 maart 2020 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Guus Riedijk Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zaterdag 28 maart 2020 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Jacob Hendriks Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Meike Bisschops LijnCo 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 12:30  Sjaak Scheffer LijnCo 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  Marco Roest LijnCo 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  Liset Noordman LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 29 maart 2020 
08:00 - 10:00  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zaterdag 4 april 2020 
07:30 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Carolijne Barendsen LijnCo 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Sophie Cuyvers Bardienst 
09:45 - 11:45  Ouders/verzorgers van Jillis Velthuis Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 12:30  Anton Korteweg LijnCo 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  Esther van 't Noordende LijnCo 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  Esther van 't Noordende LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 5 april 2020 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Guus Riedijk Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zaterdag 18 april 2020 
07:30 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Flits de Vriend Bardienst 
07:45 - 09:45  Ouders/verzorgers van Gwyneth Parsons Bardienst 
07:45 - 09:45  Bardienst 
07:45 - 10:00  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
09:45 - 11:45  Bardienst 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 12:30  LijnCo 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:15 - 14:45  LijnCo 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:45 - 15:45  Bardienst 
13:45 - 15:45  Bardienst 
14:30 - 17:00  LijnCo 
15:45 - 17:45  Bardienst 
15:45 - 17:45  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
17:45 - 20:00  Bardienst 
17:45 - 20:00  Bardienst 
zondag 19 april 2020 
08:00 - 10:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
zondag 26 april 2020 
08:00 - 10:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst