D01

Teamfoto

Spelers D01

Michelle Bakker
Zara den Boer
Marloes de Bondt
Britt Bosboom
Fleur van Exel
Liesanne Gordijn
Chaja Kater
Anne Lemmens
Judith Littel
Elke Neefs
Emma Pigmans
Dimmy van Ruiten
Janneke Sypkens
Daya Waisvisz
Nienke van der Walle
Marjolein Wetzels
Sarah de Wit
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Maurits Eikenhout
Assistent coach Merlijn Thunnissen
Manager Marije Knijff
Trainer Merlijn Thunnissen
Aanvoerder Liesanne Gordijn
Scheidsrechtersverantw. Liesanne Gordijn
Potbeheerder Marije Knijff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Kieviten D1 12:45
Dopie D1 Rapid D1 12:45
Groen-Geel D1 IJssel D1 12:45
Pelikaan D1 Dordrecht D1 12:45
Pollux D1 Forescate D1 12:45
Ypenburg D1 Roomburg D1 12:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3 okt 17:30 MA2 MHC Forescate MA3 Team
26 sep 12:00 MA5 HC Alphen MA4 Team , Michelle  Bakker , Nienke van der Walle
 

Verslagen

Tegenstander Datum
Groen-Geel D1 13-9-2020
Dopie D1 6-9-2020

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D1 3 9 3 0 0
2 Pollux D1 3 7 2 1 0
3 Rapid D1 3 6 2 0 1
4 Forescate D1 3 6 2 0 1
5 Kieviten D1 3 6 2 0 1
6 Dordrecht D1 3 6 2 0 1
7 IJssel D1 3 4 1 1 1
8 Groen-Geel D1 3 3 1 0 2
9 Berkel-Rodenrijs D1 3 3 1 0 2
10 Pelikaan D1 3 2 0 2 1
11 Dopie D1 3 0 0 0 3
12 Ypenburg D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 sep HC Ypenburg D1 11:50 12:45 uit
4 okt VMHC Pollux D1 12:15 12:45 thuis - Rabo-veld
11 okt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 uit
25 okt MHC Forescate D1 thuis
1 nov R.M.H.C. de Pelikaan D1 11:05 12:45 uit
8 nov De Kieviten D1 uit
15 nov HC De IJssel D1 thuis
22 nov G.H.C. RAPID D1 uit
7 mrt Dopie D1 uit
14 mrt Groen-Geel D1 thuis
21 mrt Berkel Rodenrijs D1 uit
28 mrt HC Ypenburg D1 thuis
11 apr VMHC Pollux D1 uit
18 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 thuis
25 apr MHC Forescate D1 uit
16 mei R.M.H.C. de Pelikaan D1 thuis
30 mei De Kieviten D1 thuis
6 jun HC De IJssel D1 uit
13 jun G.H.C. RAPID D1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Forescate D1 Groen-Geel D1 4-3
Roomburg D1 Dopie D1 2-1
IJssel D1 Pelikaan D1 3-3
Kieviten D1 Rapid D1 4-2
Dordrecht D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-1
Pollux D1 Ypenburg D1 4-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Groen-Geel D1 Roomburg D1 0-1
Dopie D1 Kieviten D1 0-2
Rapid D1 IJssel D1 4-2
Ypenburg D1 Dordrecht D1 3-4
Berkel-Rodenrijs D1 Forescate D1 1-0
Pelikaan D1 Pollux D1 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Kieviten D1 Groen-Geel D1 0-2
Roomburg D1 Berkel-Rodenrijs D1 6-3
Rapid D1 Pelikaan D1 3-0
Dordrecht D1 Pollux D1 1-2
IJssel D1 Dopie D1 5-3
Forescate D1 Ypenburg D1 3-1