H01

Teamfoto

Spelers H01

Lars Barkmeijer
Bob van Brussel
Martijn Dolman
Rogier Dolman
Valentijn Hakkers
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Dominique van Nieuwenhuize
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Floris-Tijn Schuijt
Steven Timmer
Pepijn Tromp
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Assistent coach Oskar Snijders
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Manager Marvin van Ginkel
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HBS H1 Reigers H1 18:45
Hilversum H1 GCHC H1 20:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 12:45 D01 Hockeyclub Amersfoort D1 Team
8 jun 14:15 JO16-3 HC Alphen JO16-3 Team
1 jun 12:15 JO14-1 Ring Pass Delft JO14-1 Team
25 mei 17:45 JO18-2 MHC Forescate JO18-2 Team
11 mei 11:00 JO16-3 LOHC JO16-3 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden H1 18 47 15 2 1
2 Roomburg H1 18 40 13 1 4
3 Reigers H1 18 40 12 4 2
4 HBS H1 18 29 9 2 7
5 Myra H1 18 27 8 3 7
6 Alphen H1 18 26 8 2 8
7 Forescate H1 18 24 7 3 8
8 GCHC H1 18 21 6 3 9
9 Groningen H1 18 19 5 4 9
10 Naarden H1 18 15 3 6 9
11 Qui Vive H1 18 14 3 5 10
12 Hilversum H1 18 4 1 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
28 apr GHHC Groningen H1 11:55 14:45 uit
5 mei MHC de Reigers H1 13:45 14:45 uit
12 mei G.C.H.C. H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
26 mei HV Myra H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Myra H1 GCHC H1 (3-2)final
Leiden H1 Forescate H1 (0-2)final
Alphen H1 Reigers H1 (2-3)final
Naarden H1 Roomburg H1 (1-6)final
Qui Vive H1 Groningen H1 (3-2)final
HBS H1 Hilversum H1 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GCHC H1 Naarden H1 (2-2)final
Groningen H1 HBS H1 (4-2)final
Roomburg H1 Qui Vive H1 (2-0)final
Hilversum H1 Leiden H1 (0-7)final
Reigers H1 Myra H1 (4-3)final
Forescate H1 Alphen H1 (0-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H1 Groningen H1 (5-0)final
Alphen H1 Hilversum H1 (3-2)final
Qui Vive H1 GCHC H1 (2-1)final
HBS H1 Roomburg H1 (2-4)final
Forescate H1 Reigers H1 (1-2)final
Naarden H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roomburg H1 Leiden H1 (1-5)final
GCHC H1 HBS H1 (1-4)final
Groningen H1 Alphen H1 (6-4)final
Myra H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Reigers H1 Naarden H1 (5-3)final
Hilversum H1 Forescate H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HBS H1 Myra H1 (6-3)final
Leiden H1 GCHC H1 (3-2)final
Hilversum H1 Reigers H1 (1-7)final
Qui Vive H1 Naarden H1 (1-1)final
Forescate H1 Groningen H1 (1-1)final
Alphen H1 Roomburg H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
GCHC H1 Alphen H1 (3-1)final
Myra H1 Leiden H1 (2-4)final
Groningen H1 Hilversum H1 (5-2)final
Roomburg H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 HBS H1 (1-3)final
Reigers H1 Qui Vive H1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HBS H1 Qui Vive H1 (5-4)final
Hilversum H1 Roomburg H1 (2-1)final
Groningen H1 Reigers H1 (3-4)final
Leiden H1 Naarden H1 (2-2)final
Alphen H1 Myra H1 (7-0)final
Forescate H1 GCHC H1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GCHC H1 Hilversum H1 (2-1)final
Myra H1 Forescate H1 (4-2)final
Reigers H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Roomburg H1 Groningen H1 (3-1)final
Naarden H1 Alphen H1 (1-3)final
Qui Vive H1 Leiden H1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden H1 HBS H1 (2-2)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Groningen H1 GCHC H1 (0-3)final
Roomburg H1 Reigers H1 (2-2)final
Forescate H1 Naarden H1 (4-1)final
Hilversum H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HBS H1 Alphen H1 (4-3)final
Leiden H1 Reigers H1 (5-1)final
Naarden H1 Hilversum H1 (6-2)final
Qui Vive H1 Forescate H1 (1-1)final
GCHC H1 Roomburg H1 (5-2)final
Myra H1 Groningen H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg H1 Myra H1 (4-3)final
Alphen H1 Leiden H1 (2-3)final
Hilversum H1 Qui Vive H1 (3-4)final
Groningen H1 Naarden H1 (1-3)final
Reigers H1 GCHC H1 (2-1)final
Forescate H1 HBS H1 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roomburg H1 Naarden H1 (4-3)final
GCHC H1 Myra H1 (2-2)final
Groningen H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Hilversum H1 HBS H1 (2-3)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-3)final
Forescate H1 Leiden H1 (0-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leiden H1 Hilversum H1 (5-1)final
Alphen H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 GCHC H1 (0-0)final
Qui Vive H1 Roomburg H1 (2-3)final
HBS H1 Groningen H1 (2-1)scheduled
Myra H1 Reigers H1 (2-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg H1 HBS H1 (4-2)final
GCHC H1 Qui Vive H1 (3-2)final
Hilversum H1 Alphen H1 (2-3)final
Groningen H1 Leiden H1 (0-3)final
Myra H1 Naarden H1 (4-3)final
Reigers H1 Forescate H1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Qui Vive H1 Myra H1 (2-5)final
HBS H1 GCHC H1 (0-1)scheduled
Forescate H1 Hilversum H1 (3-2)final
Naarden H1 Reigers H1 (1-1)final
Leiden H1 Roomburg H1 (2-1)final
Alphen H1 Groningen H1 (3-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Myra H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Naarden H1 Qui Vive H1 (5-2)final
Groningen H1 Forescate H1 (2-2)final
Roomburg H1 Alphen H1 (4-2)final
GCHC H1 Leiden H1 (3-5)final
Reigers H1 Hilversum H1 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HBS H1 Naarden H1 (3-0)final
Leiden H1 Myra H1 (5-1)final
Forescate H1 Roomburg H1 (3-4)final
Hilversum H1 Groningen H1 (0-2)final
Qui Vive H1 Reigers H1 (0-0)final
Alphen H1 GCHC H1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Naarden H1 Leiden H1 (1-3)final
Qui Vive H1 HBS H1 (1-1)scheduled
GCHC H1 Forescate H1 (1-2)final
Myra H1 Alphen H1 (2-0)scheduled
Reigers H1 Groningen H1 (2-2)final
Roomburg H1 Hilversum H1 (3-1)final