Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 22-9-2019
Junioren A
MA2
19:30 - 21:00
1 - CD
Trainer(s)
Cecilia Heil
Opmerkingen
MA3
18:30 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Cecilia Heil
Opmerkingen
Junioren B
MB4
19:00 - 20:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Charlotte Albers
Myrthe Hagemans
Opmerkingen
MC2
16:30 - 18:00
3 - AB
Trainer(s)
Bart Ligtenberg
Mink Bartlema
Opmerkingen
wisselen waterveld af met JC2
MC3
16:30 - 17:30
Trigon - CD
Trainer(s)
Milou Merison
Rianne Bakermans
Opmerkingen
MC6
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA1 per toerbeurt
Junioren D
MD2
18:00 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Daan Driessen
Saskia 't Hart
Opmerkingen
wisselen waterveld af met JD2
MD3
17:30 - 18:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
circuit
MD4
17:30 - 18:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
circuit
MD5
17:30 - 18:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
circuit
Senioren
Trimmers
20:15 - 22:00
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Trimmers
20:15 - 22:00
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Banner van Hunenstijn
Marten Baaij
Opmerkingen
JA3
18:30 - 19:30
2 - CD
Trainer(s)
Job van der Meer
Opmerkingen
Junioren B
JB2
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Gideon Kater
Rogier van der Sande
Opmerkingen
Junioren C
JC2
16:30 - 17:59
1 - AB
Trainer(s)
Robbert de Haas
Roemer Patist
Opmerkingen
Wisselen waterveld af met MC2
JC3
16:30 - 17:30
Trigon - AB
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Milan Innemee
Opmerkingen
Junioren D
JD2
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Max de Loor
Titus Vonk
Opmerkingen
wisselen waterveld af met MD2
JD3
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Sjoerd Staal
Thijmo Delnoy
Opmerkingen
JD4
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Luna Hoekstra
Opmerkingen
Overig
VRIJ
16:30 - 18:00
3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Reserve MB1 ivm GW
VRIJ
17:30 - 18:00
Trigon
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
VRIJ
19:30 - 20:15
3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
VRIJ
19:30 - 20:15
2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen