Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart.
Dit schema loopt van 3-9-2018 t/m 30-9-2018
Junioren A
MA1
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Top 3e wisseltraining
MA2
19:30 - 21:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MA3
19:30 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Stephane Goossens
Opmerkingen
HJ1 per toerbeurt
MA4
19:30 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Stephane Goossens
Opmerkingen
HJ1 per toerbeurt
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB4
18:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Cecilia Heil
Opmerkingen
MB5
19:30 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Micha Laurey
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC3
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Saskia 't Hart
Opmerkingen
MC4
18:30 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Wendy Seitz
Opmerkingen
MC5
16:30 - 17:30
3 - CD
Trainer(s)
Elise Braun
Lena Jungmann
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:30 - 18:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD3
16:30 - 17:30
Trigon - CD
Trainer(s)
Julia Vos
Madelief Kroll
Opmerkingen
MD4
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Coco van Asten
Femke Koetsier
Opmerkingen
MD5
16:30 - 17:30
Trigon - AB
Trainer(s)
Janne van Nieuwstadt
Sofie Koetsier
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
ME1
16:30 - 17:30
3 - AB
Trainer(s)
Friso Lassche
Kees Ribbens
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Top 3e wisseltraining
Junioren B
JB1
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Top 3e wisseltraining
JB2
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Top 3e wisseltraining
JC3
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Robbert de Haas
Roemer Patist
Opmerkingen
JC4
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Opmerkingen
Junioren D
JD2
18:00 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JD4
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Bickel de Bruijne
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JE1
16:30 - 17:30
3 - AB
Trainer(s)
Bas van Duyneveldt
Titus Vonk
Opmerkingen
Overig
VRIJ
17:30 - 18:00
Trigon
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Breedteteams
18:30 - 19:30
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Breedteteams
19:30 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen