Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 20-9-2021 t/m 26-9-2021
Junioren B
MB3
18:30 - 19:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Sjoerd Staal
Opmerkingen
MB4
18:30 - 19:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Opmerkingen
MB6
17:30 - 18:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Opmerkingen
Junioren D
MD3
17:45 - 19:00
Trigon - AB
Trainer(s)
Charlotte Tacoma
Fleur Eggenkamp
Opmerkingen
MD4
16:30 - 17:45
Trigon - AB
Trainer(s)
Leonie Sick
Nynke Douma
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:30 - 17:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Kalista Jesse
Pien Immink
Opmerkingen
M8E2
16:30 - 17:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Opmerkingen
M8E3
17:30 - 18:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Annabel Vleming
Jasmijn Vet
Opmerkingen
M8E4
17:30 - 18:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Julie Doucet
Sam Mook
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
18:00 - 19:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Puck Hakkers
Roos Goense
Opmerkingen
M6E2
18:00 - 19:00
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Opmerkingen
M6E3
18:00 - 19:00
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Anne-Fiene van den Ban
Julia Zeilmaker
Opmerkingen
M6E4
18:00 - 19:00
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Jasmijn Bergers
Olivia von der Thüsen
Opmerkingen
M6E5
18:00 - 19:00
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Philine Vermeulen
Valerie de Boer
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-MF1
16:45 - 17:45
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Fleur Koffeman
Vera Vermeulen
Opmerkingen
CK-MF2
16:45 - 17:45
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Wies Mook
Xarlot Josselet
Opmerkingen
CK-MF3
16:45 - 17:45
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Aline Klijberg
Pascale van Gorp
Opmerkingen
CK-MF4
16:45 - 17:45
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Josephine Metzelaar
Wiesje Dano
Opmerkingen
MF1
16:30 - 17:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Lilah Borst
Nina van der Werf
Opmerkingen
MF2
16:30 - 17:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Julie Doucet
Sam Mook
Opmerkingen
MF3
16:30 - 17:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Carmen Smeets
Hannah Schulein
Opmerkingen
MF4
16:30 - 17:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Door van Schaik
Katleen Arnoldus
Opmerkingen
MF5
16:30 - 17:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Milou Fuchs
Nina Reterink
Opmerkingen
Junioren C
JC3
17:30 - 18:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Guus Pietersen
Maurits van den Brink
Opmerkingen
JC5
18:30 - 19:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Lev van Berg
Opmerkingen
Junioren D
JD3
15:00 - 16:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Stijn van Huijstee
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:30 - 17:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Dieke de Steur
Fenne van Beusekom
Opmerkingen
J8E2
16:30 - 17:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Linus Reterink
Loek Kolthek
Opmerkingen
J8E3
17:30 - 18:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Camiel la Poutré
Milan Bovee
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
18:00 - 19:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Gijs Staal
Hidde van Huijstee
Opmerkingen
J6E2
18:00 - 19:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Jesse Westerhuis
Thijs van Kranenburg
Opmerkingen
J6E3
18:00 - 19:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Eva de Bont
Suze Mare Brouwer
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-JF1
16:45 - 17:45
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Florian Doucet
Mark Pijnse van der Aa
Opmerkingen
CK-JF2
16:45 - 17:45
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Pim van de Water
Pim Hennipman
Opmerkingen
CK-JF3
16:45 - 17:45
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Jelle Douma
Juul van Vlijmen
Opmerkingen
CK-JF4
16:45 - 17:45
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Ischa Verhoeven
Thijmen De Weerd
Opmerkingen
JF1
16:30 - 17:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Mink ter Hofstede
Siebe van Duyneveldt
Opmerkingen
JF2
16:30 - 17:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Max Smittenaar
Vic Wolkers
Opmerkingen
JF3
16:30 - 17:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Marijn Bovee
Wout van Duyneveldt
Opmerkingen
Overig
Goalieworks
17:30 - 20:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepers
19:30 - 20:45
3 Molen - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen