JA2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Marten Baaij
Trainer/Coach Banner van Hunenstijn
Manager Josephien Bekkers
Manager Eveline Schell
LijnCo Barry Lassche

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCRB JA1 Victoria JA2 16:45
Noordwijk JA1 Pollux JA1 16:30
Rapid JA1 Cartouche JA2 16:00
Roomburg JA2 Rotterdam JA3 15:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
4 apr 11:30 JB3 HC Alphen JB3 Team
4 apr 16:00 JC1 G.H.C. RAPID JC1 Team
21 mrt 14:45 JC2 Goudse MHC JC2 Team
21 mrt 13:15 JD3 V.M.H.C. CARTOUCHE JD4 Team
7 mrt 17:45 JC3 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC3 Team
7 mrt 11:45 JD3 Ring Pass Delft JD2 Team
7 mrt 13:15 JD4 Noordwijk JD2 Team
7 mrt 11:30 JD5 H.C. Derby JD2 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid JA1 5 13 4 1 0
2 Roomburg JA2 5 10 3 1 1
3 Cartouche JA2 5 9 3 0 2
4 Victoria JA2 5 9 3 0 2
5 Rotterdam JA3 5 7 2 1 2
6 Pollux JA1 5 4 1 1 3
7 HCRB JA1 5 4 1 1 3
8 Noordwijk JA1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt Hockey Club Rotterdam JA3 15:15 15:45 thuis - Rabo-veld
14 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE JA2 14:55 15:50 uit
21 mrt Noordwijk JA1 08:15 08:45 thuis - Rabo-veld
28 mrt HCRB JA1 14:30 15:30 uit
4 apr G.H.C. RAPID JA1 13:30 14:00 thuis - Rabo-veld
18 apr HV Victoria JA2 uit
9 mei VMHC Pollux JA1 thuis
16 mei Hockey Club Rotterdam JA3 uit
6 jun V.M.H.C. CARTOUCHE JA2 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Victoria JA2 Cartouche JA2 2-7
Noordwijk JA1 Roomburg JA2 1-2
HCRB JA1 Rotterdam JA3 5-4
Rapid JA1 Pollux JA1 3-2
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Roomburg JA2 HCRB JA1 7-3
Pollux JA1 Victoria JA2 1-2
Rotterdam JA3 Rapid JA1 0-3
Cartouche JA2 Noordwijk JA1 11-3
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Pollux JA1 Cartouche JA2 5-0
Victoria JA2 Rotterdam JA3 5-7
Rapid JA1 Roomburg JA2 0-0
HCRB JA1 Noordwijk JA1 3-3
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Noordwijk JA1 Rapid JA1 1-2
Roomburg JA2 Victoria JA2 3-7
Rotterdam JA3 Pollux JA1 2-2
Cartouche JA2 HCRB JA1 3-1
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Pollux JA1 Roomburg JA2 1-3
Rotterdam JA3 Cartouche JA2 2-1
Rapid JA1 HCRB JA1 3-0
Victoria JA2 Noordwijk JA1 5-2