MA3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Philip Oomen
Assistent coach Evelien van der Velden
Manager Madelon Cabooter
Trainer Cecilia Heil
LijnCo Jeannet Koomans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Noordwijk MA3 Roomburg MA3 16:45
Rijswijk MA2 Bleiswijk MA1 12:15
Voorhout MA2 Ring Pass Delft MA4
Wateringse veld MA2 Alecto MA3 12:05

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
21 mrt 17:45 MB2 HC Ypenburg MB3 Team
21 mrt 17:45 MB4 HC Alphen MB7 Team
14 mrt 16:15 MB5 Klein Zwitserland MB7 Team , Pauline  Wilke , Anouk de Vries
14 mrt 13:15 MC3 LOHC MC5 Team , Isaline   Smith , Femke van der Velden
14 mrt 11:30 MD2 L.S.C. ALECTO MD2 Team , Isabelle  Rietveld , Puck  Pruim
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijswijk MA2 5 13 4 1 0
2 Ring Pass Delft MA4 5 10 3 1 1
3 Voorhout MA2 5 10 3 1 1
4 Bleiswijk MA1 5 9 3 0 2
5 Wateringse veld MA2 5 9 3 0 2
6 Roomburg MA3 5 4 1 1 3
7 Alecto MA3 5 3 1 0 4
8 Noordwijk MA3 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
29 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA4 (oefenwedstrijd) 11:00 uit
7 mrt Noordwijk MA3 15:45 16:45 uit
14 mrt Rijswijksche Hockey Club MA2 14:15 14:45 thuis - Veld 3
21 mrt MHC Voorhout MA2 15:45 16:15 thuis - Veld 2
28 mrt HV Bleiswijk MA1 uit
4 apr Ring Pass Delft MA4 uit
18 apr L.S.C. ALECTO MA3 thuis
9 mei Hockey Club Wateringseveld Veld MA2 uit
16 mei Noordwijk MA3 thuis
6 jun Rijswijksche Hockey Club MA2 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
Voorhout MA2 Roomburg MA3 1-1
Rijswijk MA2 Alecto MA3 5-2
Noordwijk MA3 Wateringse veld MA2 3-6
Bleiswijk MA1 Ring Pass Delft MA4 2-1
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
Wateringse veld MA2 Rijswijk MA2 1-2
Alecto MA3 Voorhout MA2 3-4
Roomburg MA3 Bleiswijk MA1 3-1
Ring Pass Delft MA4 Noordwijk MA3 8-0
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Roomburg MA3 Ring Pass Delft MA4 1-3
Rijswijk MA2 Noordwijk MA3 11-0
Bleiswijk MA1 Alecto MA3 13-0
Voorhout MA2 Wateringse veld MA2 2-0
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Wateringse veld MA2 Bleiswijk MA1 4-3
Alecto MA3 Roomburg MA3 4-1
Ring Pass Delft MA4 Rijswijk MA2 2-2
Noordwijk MA3 Voorhout MA2 1-2
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Bleiswijk MA1 Noordwijk MA3 14-2
Voorhout MA2 Rijswijk MA2 3-4
Roomburg MA3 Wateringse veld MA2 1-4
Alecto MA3 Ring Pass Delft MA4 1-5