D04

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Lukas van Dipten
Aanvoerder Puck Jongmans
Aanvoerder Cesanne van der Velde
Aanvoerder Celsa Waisvisz
Scheidsrechtersverantw. Puck Jongmans
Scheidsrechtersverantw. Cesanne van der Velde
Scheidsrechtersverantw. Celsa Waisvisz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D4 Groen-Geel D4
Cartouche D3 Leonidas D8
Forescate D2 (O) HUDITO D4
Pijnacker D2 (O) HDS D2 (O) 11:00
Pollux D2 (O) Victoria D4
Ring Pass Delft D5 Roomburg D4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pollux D2 11 30 10 0 1
2 Victoria D4 11 27 9 0 2
3 Pijnacker D2 11 25 8 1 2
4 Leonidas D8 11 24 8 0 3
5 HDS D2 11 23 7 2 2
6 Alecto D4 11 16 5 1 5
7 Forescate D2 11 15 4 3 4
8 Roomburg D4 11 11 3 2 6
9 Ring Pass Delft D5 11 10 3 1 7
10 Groen-Geel D4 11 5 1 2 8
11 Cartouche D3 11 3 0 3 8
12 HUDITO D4 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt Ring Pass Delft D5 uit
15 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D3 thuis
22 mrt MHC Forescate D2 uit
29 mrt VMHC Pollux D2 thuis
5 apr L.S.C. ALECTO D4 uit
19 apr HC Pijnacker D2 thuis
10 mei HDS D2 uit
17 mei Groen-Geel D4 thuis
24 mei HV Victoria D4 uit
7 jun D.H.C. Hudito D4 thuis
14 jun R.H.V. Leonidas D8 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HUDITO D4 Forescate D2 (O) 1-3
Leonidas D8 Cartouche D3 3-0
Victoria D4 Pollux D2 (O) 0-2
Groen-Geel D4 Alecto D4 3-4
HDS D2 (O) Pijnacker D2 (O) 2-0
Roomburg D4 Ring Pass Delft D5 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D3 Roomburg D4 0-4
Ring Pass Delft D5 HDS D2 (O) 1-4
Forescate D2 (O) Leonidas D8 1-2
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D4 2-1
Alecto D4 Victoria D4 2-6
Pollux D2 (O) HUDITO D4 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D8 Pollux D2 (O) 2-3
HUDITO D4 Alecto D4 2-7
Cartouche D3 Ring Pass Delft D5 1-4
Groen-Geel D4 HDS D2 (O) 0-2
Victoria D4 Pijnacker D2 (O) 2-6
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft D5 Groen-Geel D4 2-1
Forescate D2 (O) Cartouche D3 3-2
Pollux D2 (O) Roomburg D4 5-0
Alecto D4 Leonidas D8 1-4
Pijnacker D2 (O) HUDITO D4 6-3
HDS D2 (O) Victoria D4 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Cartouche D3 Pollux D2 (O) 0-5
Forescate D2 (O) Ring Pass Delft D5 3-0
Victoria D4 Groen-Geel D4 1-0
HUDITO D4 HDS D2 (O) 0-2
Leonidas D8 Pijnacker D2 (O) 1-2
Roomburg D4 Alecto D4 0-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft D5 Victoria D4 1-3
Pollux D2 (O) Forescate D2 (O) 5-1
Alecto D4 Cartouche D3 2-1
Pijnacker D2 (O) Roomburg D4 5-1
HDS D2 (O) Leonidas D8 1-4
Groen-Geel D4 HUDITO D4 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HUDITO D4 Victoria D4 2-3
Roomburg D4 HDS D2 (O) 2-4
Leonidas D8 Groen-Geel D4 2-0
Pollux D2 (O) Ring Pass Delft D5 2-0
Forescate D2 (O) Alecto D4 4-1
Cartouche D3 Pijnacker D2 (O) 1-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alecto D4 Pollux D2 (O) 3-5
HDS D2 (O) Cartouche D3 4-4
Ring Pass Delft D5 HUDITO D4 2-1
Groen-Geel D4 Roomburg D4 1-3
Victoria D4 Leonidas D8 3-2
Pijnacker D2 (O) Forescate D2 (O) 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas D8 HUDITO D4 5-0
Roomburg D4 Victoria D4 0-9
Forescate D2 (O) HDS D2 (O) 0-2
Cartouche D3 Groen-Geel D4 3-3
Pollux D2 (O) Pijnacker D2 (O) 3-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HDS D2 (O) Pollux D2 (O) 4-1
Groen-Geel D4 Forescate D2 (O) 0-0
Pijnacker D2 (O) Alecto D4 7-1
HUDITO D4 Roomburg D4 3-5
Victoria D4 Cartouche D3 4-0
Leonidas D8 Ring Pass Delft D5 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Cartouche D3 HUDITO D4 1-1
Alecto D4 HDS D2 (O) 3-3
Pollux D2 (O) Groen-Geel D4 3-1
Ring Pass Delft D5 Pijnacker D2 (O) 2-4
Roomburg D4 Leonidas D8 2-6
Forescate D2 (O) Victoria D4 0-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Alecto D4 Ring Pass Delft D5 3-2