DVA

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Fleur van der Kaay
Trainer Stijn van Huijstee
Aanvoerder Fleur van der Kaay
Scheidsrechtersverantw. Fleur van der Kaay

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal DB Alecto DB
Cartouche DB Klein Zwitserland DB
Leiden DA Alliance DA
Rood-Wit DB Forescate DA
Roomburg DA Bennebroek DA
hdm DB Qui Vive DA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit DB 11 28 9 1 1
2 Leiden DA 11 24 7 3 1
3 Qui Vive DA 11 22 7 1 3
4 Roomburg DA 11 22 6 4 1
5 Bennebroek DA 11 20 6 2 3
6 Cartouche DB 11 17 5 2 4
7 Klein Zwitserland DB 11 15 5 0 6
8 hdm DB 11 14 4 2 5
9 Forescate DA 11 13 4 1 6
10 Alliance DA 11 9 3 0 8
11 Bloemendaal DB 11 6 2 0 9
12 Alecto DB 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt MHC Bennebroek DA thuis
15 mrt MHC Alliance DA uit
22 mrt Klein Zwitserland DB thuis
29 mrt U.H.C.QUI VIVE DA uit
5 apr MHC Forescate DA thuis
19 apr L.S.C. ALECTO DB uit
10 mei A.M.H.C. Rood-Wit DB thuis
17 mei hdm DB uit
24 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DB thuis
7 jun LOHC DA uit
14 jun HC Bloemendaal DB thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DB Cartouche DB 3-1
Alliance DA Leiden DA 1-5
Forescate DA Rood-Wit DB 1-8
Bennebroek DA Roomburg DA 1-2
Qui Vive DA hdm DB 1-0
Alecto DB Bloemendaal DB 0-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DB Bennebroek DA 1-2
Leiden DA Klein Zwitserland DB 2-1
hdm DB Forescate DA 3-4
Roomburg DA Alliance DA 3-2
Rood-Wit DB Alecto DB 6-1
Cartouche DB Qui Vive DA 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Forescate DA Cartouche DB 2-2
Alliance DA Bennebroek DA 0-1
Klein Zwitserland DB Roomburg DA (0-5)TEMP_RESULT
Alecto DB hdm DB 0-5
Qui Vive DA Leiden DA 0-4
Rood-Wit DB Bloemendaal DB 6-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm DB Rood-Wit DB 1-0
Bloemendaal DB Alliance DA 0-2
Bennebroek DA Klein Zwitserland DB 2-4
Roomburg DA Qui Vive DA 0-1
Leiden DA Forescate DA 3-1
Cartouche DB Alecto DB 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Forescate DA Roomburg DA 1-4
Alecto DB Leiden DA 0-2
Rood-Wit DB Cartouche DB 5-1
Klein Zwitserland DB Alliance DA 2-1
hdm DB Bloemendaal DB 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg DA Alecto DB 3-0
Leiden DA Rood-Wit DB 0-2
Bennebroek DA Forescate DA 5-1
Alliance DA Qui Vive DA 0-2
Cartouche DB hdm DB 2-0
Bloemendaal DB Klein Zwitserland DB 0-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Qui Vive DA Bennebroek DA 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alecto DB Bennebroek DA 1-2
Rood-Wit DB Roomburg DA 2-2
Forescate DA Alliance DA 3-2
Qui Vive DA Klein Zwitserland DB 4-3
Cartouche DB Bloemendaal DB 3-1
hdm DB Leiden DA 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bennebroek DA Rood-Wit DB 1-6
Leiden DA Cartouche DB 3-0
Alliance DA Alecto DB 3-1
Roomburg DA hdm DB 0-0
Klein Zwitserland DB Forescate DA 2-4
Bloemendaal DB Qui Vive DA 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden DA Bloemendaal DB 2-0
Cartouche DB Roomburg DA 1-1
hdm DB Bennebroek DA 2-3
Alecto DB Klein Zwitserland DB 2-4
Rood-Wit DB Alliance DA 4-2
Forescate DA Qui Vive DA 2-6
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Qui Vive DA Alecto DB 2-1
Alliance DA hdm DB 3-1
Klein Zwitserland DB Rood-Wit DB 0-6
Roomburg DA Leiden DA 1-1
Forescate DA Bloemendaal DB 0-1
Bennebroek DA Cartouche DB 1-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Leiden DA Bennebroek DA 1-1
Cartouche DB Alliance DA 6-2
hdm DB Klein Zwitserland DB 2-0
Bloemendaal DB Roomburg DA 1-5
Rood-Wit DB Qui Vive DA 4-2
Alecto DB Forescate DA 0-3