D02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Esther Imthorn
Scheidsrechtersverantw. Carmen Kooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D2 (O) Rijswijk D2 (O) 10:30
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 10:45
HGC D2 (O) Leiden D3 10:30
Ring Pass Delft D3 Zoetermeer D2 (O) 16:30
Roomburg D2 Leonidas D6 16:15
Rotterdam D2 (O) hdm D3 10:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 14:30 D04 R.H.V. Leonidas D8 Team
10 nov 16:15 D04 HV Victoria D4 Team
27 okt 09:00 D04 HDS D2 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D2 6 16 5 1 0
2 Craeyenhout D2 6 15 5 0 1
3 Zoetermeer D2 6 13 4 1 1
4 Roomburg D2 6 13 4 1 1
5 Rotterdam D2 6 13 4 1 1
6 Ring Pass Delft D3 6 9 3 0 3
7 hdm D3 6 9 3 0 3
8 Rijswijk D2 6 8 2 2 2
9 Leiden D3 6 4 1 1 4
10 HGC D2 6 2 0 2 4
11 Leonidas D6 6 1 0 1 5
12 DSHC D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas D6 15:45 16:15 thuis - Rabo-veld
3 nov hdm D3 uit
10 nov LOHC D3 10:15 10:45 thuis - Rabo-veld
17 nov HGC D2 uit
24 nov Hockey Club Rotterdam D2 15:45 16:15 thuis - Rabo-veld
8 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 uit
15 mrt DSHC D2 thuis
22 mrt Craeyenhout D2 uit
29 mrt Ring Pass Delft D3 thuis
5 apr Rijswijksche Hockey Club D2 thuis
19 apr HC Schiedam D2 thuis
10 mei R.H.V. Leonidas D6 uit
17 mei hdm D3 thuis
24 mei LOHC D3 uit
7 jun HGC D2 thuis
14 jun Hockey Club Rotterdam D2 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D6 Schiedam D2 (O) 0-4
hdm D3 Rijswijk D2 (O) 0-1
Roomburg D2 Zoetermeer D2 (O) 2-2
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 1-0
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-6
Leiden D3 Ring Pass Delft D3 1-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 3-1
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D6 4-0
Rijswijk D2 (O) Leiden D3 0-0
Schiedam D2 (O) hdm D3 2-0
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-2
Ring Pass Delft D3 HGC D2 (O) 8-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-6
Roomburg D2 Craeyenhout D2 (O) 3-2
hdm D3 Leonidas D6 2-1
Rotterdam D2 (O) Ring Pass Delft D3 1-0
HGC D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-0
Leiden D3 Schiedam D2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 2-0
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2 5-6
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 6-0
Rijswijk D2 (O) Rotterdam D2 (O) 0-1
Leonidas D6 Leiden D3 0-1
Zoetermeer D2 (O) hdm D3 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leiden D3 hdm D3 0-1
HGC D2 (O) Leonidas D6 1-1
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-3
DSHC D2 (O) Ring Pass Delft D3 0-6
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
DINSDAG 8 OKTOBER 2019
Rijswijk D2 (O) Roomburg D2 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D6 Rotterdam D2 (O) 1-2
Schiedam D2 (O) Roomburg D2 4-2
Rijswijk D2 (O) DSHC D2 (O) 2-1
Ring Pass Delft D3 Craeyenhout D2 (O) 3-6
hdm D3 HGC D2 (O) 3-1
Zoetermeer D2 (O) Leiden D3 8-0