D05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jop van Overbeeke
Aanvoerder Anouk Boerman
Aanvoerder Marieke Lindeman
Scheidsrechtersverantw. Anouk Boerman
Scheidsrechtersverantw. Marieke Lindeman
Potbeheerder Anouk Boerman
Potbeheerder Marieke Lindeman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D5 Groen-Geel D5 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 12:45 D03 (O) Klein Zwitserland D3 Team
3 nov 16:15 D03 (O) Groen-Geel D3 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D5 6 14 4 2 0
2 Groen-Geel D5 5 12 4 0 1
3 Craeyenhout D4 6 12 3 3 0
4 Ommoord D2 6 11 3 2 1
5 Westland D3 6 10 3 1 2
6 Catwijck D2 6 10 3 1 2
7 Alphen D2 6 9 3 0 3
8 Leonidas D9 6 7 2 1 3
9 Dopie D2 6 5 1 2 3
10 Rotterdam D4 6 4 1 1 4
11 Zoetermeer D3 6 3 0 3 3
12 Roomburg D5 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
20 okt Groen-Geel D5 14:15 12:45 thuis - Veld 2
27 okt R.H.V. Leonidas D9 16:25 17:35 uit
3 nov HV Victoria D5 14:00 14:30 thuis - Veld 2
10 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 uit
17 nov Hockey Club Rotterdam D4 15:45 16:15 thuis - Rabo-veld
24 nov Craeyenhout D4 uit
8 mrt OMHC D2 uit
15 mrt HV Westland D3 thuis
22 mrt Catwijck D2 uit
29 mrt Dopie D2 thuis
5 apr Groen-Geel D5 uit
19 apr HC Alphen D2 thuis
10 mei R.H.V. Leonidas D9 thuis
17 mei HV Victoria D5 uit
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 thuis
7 jun Hockey Club Rotterdam D4 uit
14 jun Craeyenhout D4 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D9 Craeyenhout D4 2-2
Roomburg D5 Ommoord D2 (O) 0-4
Zoetermeer D3 Alphen D2 (O) 1-2
Dopie D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-0
Groen-Geel D5 Westland D3 1-0
Victoria D5 Rotterdam D4 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D4 Zoetermeer D3 0-0
Alphen D2 (O) Dopie D2 (O) 4-1
Craeyenhout D4 Victoria D5 2-2
Ommoord D2 (O) Leonidas D9 2-0
Westland D3 Roomburg D5 7-1
Catwijck D2 (O) Groen-Geel D5 0-1
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Westland D3 Victoria D5 2-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D3 Craeyenhout D4 1-2
Victoria D5 Ommoord D2 (O) 4-1
Leonidas D9 Westland D3 1-5
Roomburg D5 Catwijck D2 (O) 2-4
Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 3-0
Rotterdam D4 Alphen D2 (O) 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D4 Rotterdam D4 1-0
Dopie D2 (O) Roomburg D5 8-0
Catwijck D2 (O) Leonidas D9 6-2
Alphen D2 (O) Groen-Geel D5 1-3
Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Craeyenhout D4 Alphen D2 (O) 3-1
Leonidas D9 Dopie D2 (O) 3-2
Victoria D5 Catwijck D2 (O) 6-2
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Zoetermeer D3 Westland D3 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel D5 Leonidas D9 0-2
Dopie D2 (O) Victoria D5 2-2
Westland D3 Rotterdam D4 4-3
Catwijck D2 (O) Zoetermeer D3 3-0
Ommoord D2 (O) Craeyenhout D4 2-2
Alphen D2 (O) Roomburg D5 2-1
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Rotterdam D4 Ommoord D2 (O) 0-3