D06

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Isabelle Gordijn
Aanvoerder Nina Haartsen
Scheidsrechtersverantw. Nina Haartsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC D5 Schiedam D6
Leonidas D14 Leiden D6
Nieuwkoop D2 (O) HGC D4
Noordwijk D2 (O) Leonidas D15
Roomburg D6 hdm D4
Schiedam D7 Groen-Geel D8

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 hdm D4 11 33 11 0 0
2 Noordwijk D2 11 22 7 1 3
3 Nieuwkoop D2 11 21 7 0 4
4 Schiedam D6 11 20 6 2 3
5 Roomburg D6 11 19 6 1 4
6 Groen-Geel D8 11 19 6 1 4
7 Leonidas D15 11 16 5 1 5
8 Schiedam D7 11 15 5 0 6
9 Leonidas D14 11 15 5 0 6
10 DSHC D5 11 9 3 0 8
11 HGC D4 11 4 1 1 9
12 Leiden D6 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt hdm D4 thuis
15 mrt HGC D4 uit
22 mrt HC Schiedam D6 thuis
29 mrt R.H.V. Leonidas D15 uit
5 apr DSHC D5 thuis
19 apr HC Nieuwkoop D2 uit
10 mei Noordwijk D2 uit
17 mei HC Schiedam D7 thuis
24 mei R.H.V. Leonidas D14 uit
7 jun LOHC D6 thuis
14 jun Groen-Geel D8 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HGC D4 Nieuwkoop D2 (O) 2-3
Schiedam D6 DSHC D5 3-1
hdm D4 Roomburg D6 4-3
Groen-Geel D8 Schiedam D7 2-0
Leiden D6 Leonidas D14 2-3
Leonidas D15 Noordwijk D2 (O) 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC D5 Leonidas D15 0-1
Noordwijk D2 (O) Leiden D6 4-1
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D6 1-2
Leonidas D14 Groen-Geel D8 7-0
Schiedam D7 hdm D4 0-2
Roomburg D6 HGC D4 5-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Schiedam D6 Roomburg D6 2-2
HGC D4 Schiedam D7 0-5
DSHC D5 Noordwijk D2 (O) 2-4
Groen-Geel D8 Leiden D6 1-0
hdm D4 Leonidas D14 7-0
Leonidas D15 Nieuwkoop D2 (O) 2-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Noordwijk D2 (O) Groen-Geel D8 1-1
Nieuwkoop D2 (O) DSHC D5 2-0
Roomburg D6 Leonidas D15 2-1
Schiedam D7 Schiedam D6 2-3
Leonidas D14 HGC D4 6-0
Leiden D6 hdm D4 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HGC D4 Leiden D6 1-0
hdm D4 Groen-Geel D8 2-1
Nieuwkoop D2 (O) Noordwijk D2 (O) 2-1
DSHC D5 Roomburg D6 1-4
Leonidas D15 Schiedam D7 1-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel D8 HGC D4 4-0
Leiden D6 Schiedam D6 1-5
Leonidas D14 Leonidas D15 3-0
Schiedam D7 DSHC D5 2-1
Roomburg D6 Nieuwkoop D2 (O) 1-2
Noordwijk D2 (O) hdm D4 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam D6 Leonidas D14 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas D14 DSHC D5 3-1
Leonidas D15 Leiden D6 0-0
Schiedam D6 Groen-Geel D8 4-2
HGC D4 hdm D4 0-8
Roomburg D6 Noordwijk D2 (O) 2-4
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D7 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
hdm D4 Schiedam D6 4-0
Groen-Geel D8 Leonidas D15 2-0
Noordwijk D2 (O) HGC D4 8-3
Schiedam D7 Roomburg D6 0-2
Leonidas D14 Nieuwkoop D2 (O) 1-3
Leiden D6 DSHC D5 1-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schiedam D6 HGC D4 2-2
Schiedam D7 Noordwijk D2 (O) 1-2
Nieuwkoop D2 (O) Leiden D6 3-1
Roomburg D6 Leonidas D14 6-3
Leonidas D15 hdm D4 1-3
DONDERDAG 14 NOVEMBER 2019
Leiden D6 Schiedam D7 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HGC D4 Leonidas D15 0-3
Schiedam D6 Noordwijk D2 (O) 1-2
Groen-Geel D8 Nieuwkoop D2 (O) 3-2
Leiden D6 Roomburg D6 2-3
hdm D4 DSHC D5 2-0
Leonidas D14 Schiedam D7 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Roomburg D6 Groen-Geel D8 3-4
Nieuwkoop D2 (O) hdm D4 1-2
HGC D4 DSHC D5 0-8
Noordwijk D2 (O) Leonidas D14 3-0
Leonidas D15 Schiedam D6 1-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC D5 Groen-Geel D8 3-2