D07

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Yanthe Fritz
Aanvoerder Janou Dieben
Aanvoerder Florien Schot
Aanvoerder Sofia Steeman
Aanvoerder Isabelle Tieleman
Scheidsrechtersverantw. Britt van Douwe
Scheidsrechtersverantw. Sofia Steeman
Potbeheerder Sanne Postma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D7 Roomburg D7 11:00
Groen-Geel D11 Bleiswijk D2 (O) 14:10
IJssel D3 Schiedam D10 10:30
Leiden D10 Leonidas D20 14:30
Rotterdam D6 Ommoord D3 16:15
Victoria D10 Leonidas D21 13:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 12:45 DVB Berkel Rodenrijs DB Team , Martine  Kortmann , Elieske  Kallenberg
3 nov 12:45 D09 MHC Forescate D4 Team , MariĆ«t  Spaans , Marjolein  Lont
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk D2 6 15 5 0 1
2 Ommoord D3 6 13 4 1 1
3 Leiden D10 6 11 3 2 1
4 Victoria D10 6 11 3 2 1
5 IJssel D3 6 10 3 1 2
6 Alecto D7 6 9 3 0 3
7 Schiedam D10 6 9 3 0 3
8 Roomburg D7 6 7 2 1 3
9 Leonidas D20 6 7 2 1 3
10 Groen-Geel D11 6 4 1 1 4
11 Leonidas D21 6 4 1 1 4
12 Rotterdam D6 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt L.S.C. ALECTO D7 10:15 11:00 uit
3 nov Hockey Club Rotterdam D6 10:15 10:45 thuis - Veld 3
10 nov Groen-Geel D11 14:30 15:45 uit
17 nov HV Victoria D10 17:15 17:45 thuis - Rabo-veld
24 nov HV Bleiswijk D2 uit
8 mrt OMHC D3 uit
15 mrt R.H.V. Leonidas D21 thuis
22 mrt HC Schiedam D10 thuis
29 mrt R.H.V. Leonidas D20 uit
5 apr LOHC D10 thuis
19 apr HC De IJssel D3 uit
10 mei L.S.C. ALECTO D7 thuis
17 mei Hockey Club Rotterdam D6 uit
24 mei Groen-Geel D11 thuis
7 jun HV Victoria D10 uit
14 jun HV Bleiswijk D2 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D20 Victoria D10 5-5
Roomburg D7 Ommoord D3 0-3
Leiden D10 Groen-Geel D11 6-1
Alecto D7 Leonidas D21 8-0
IJssel D3 Rotterdam D6 2-1
Schiedam D10 Bleiswijk D2 (O) 4-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas D21 Roomburg D7 0-2
Rotterdam D6 Alecto D7 0-5
Groen-Geel D11 IJssel D3 0-6
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D20 5-3
Victoria D10 Leiden D10 3-3
Ommoord D3 Schiedam D10 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alecto D7 Groen-Geel D11 5-3
IJssel D3 Victoria D10 0-3
Leonidas D20 Ommoord D3 1-3
Schiedam D10 Roomburg D7 2-1
Leiden D10 Bleiswijk D2 (O) 5-1
Rotterdam D6 Leonidas D21 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D21 Schiedam D10 1-4
Victoria D10 Alecto D7 3-1
Roomburg D7 Leonidas D20 5-1
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 1-1
Ommoord D3 Leiden D10 0-7
Bleiswijk D2 (O) IJssel D3 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leiden D10 Roomburg D7 1-1
Leonidas D20 Schiedam D10 4-3
Groen-Geel D11 Leonidas D21 1-2
Alecto D7 Bleiswijk D2 (O) 1-2
IJssel D3 Ommoord D3 2-2
Rotterdam D6 Victoria D10 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg D7 IJssel D3 0-2
Bleiswijk D2 (O) Rotterdam D6 4-3
Ommoord D3 Alecto D7 2-0
Leonidas D21 Leonidas D20 0-4
Schiedam D10 Leiden D10 2-0
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1