D08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noortje de Rooij
Aanvoerder Pascalle van der Voorn
Scheidsrechtersverantw. Noortje de Rooij
Scheidsrechtersverantw. Pascalle van der Voorn
Potbeheerder Noortje de Rooij
Potbeheerder Pascalle van der Voorn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D23 13:00
Alphen D4 Craeyenhout D6 12:45
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 11:00
Leonidas D22 Groen-Geel D12 17:35
Roomburg D8 Roomburg D9 12:45
Tempo '34 D2 (O) Victoria D11 14:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 17:45 D10 R.H.V. Leonidas D25 Team
10 nov 14:30 D06 R.H.V. Leonidas D14 Team
27 okt 16:15 D06 Noordwijk D2 Team
27 okt 10:45 D10 Berkel Rodenrijs D3 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D6 6 18 6 0 0
2 Forescate D4 6 15 5 0 1
3 Alphen D4 6 13 4 1 1
4 Alecto D8 6 12 4 0 2
5 Leonidas D23 6 10 3 1 2
6 Roomburg D8 6 10 3 1 2
7 Tempo '34 D2 6 10 3 1 2
8 Groen-Geel D12 6 4 1 1 4
9 Victoria D11 6 4 1 1 4
10 Roomburg D9 6 4 1 1 4
11 Leonidas D22 6 3 1 0 5
12 Klein Zwitserland D4 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt Leidse Hockey Club Roomburg D9 12:15 12:45 thuis - Veld 3
3 nov Craeyenhout D6 uit
10 nov Groen-Geel D12 10:15 10:45 thuis - Veld 2
17 nov R.H.V. Leonidas D23 uit
24 nov L.S.C. ALECTO D8 15:45 16:15 thuis - Veld 2
8 mrt R.H.V. Leonidas D22 thuis
15 mrt HC Alphen D4 uit
22 mrt HV Victoria D11 uit
29 mrt MHC Forescate D4 thuis
5 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 thuis
19 apr Klein Zwitserland D4 thuis
10 mei Leidse Hockey Club Roomburg D9 uit
17 mei Craeyenhout D6 thuis
24 mei Groen-Geel D12 uit
7 jun R.H.V. Leonidas D23 thuis
14 jun L.S.C. ALECTO D8 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D6 Roomburg D9 2-0
Alphen D4 Victoria D11 4-1
Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D4 1-0
Leonidas D23 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Forescate D4 0-2
Leonidas D22 Roomburg D8 0-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Victoria D11 Craeyenhout D6 1-3
Forescate D4 Leonidas D22 6-1
Tempo '34 D2 (O) Alecto/Augustinus D8 2-3
Klein Zwitserland D4 Leonidas D23 2-2
Roomburg D9 Groen-Geel D12 0-0
Roomburg D8 Alphen D4 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D23 Roomburg D9 6-1
Alphen D4 Forescate D4 2-0
Leonidas D22 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Klein Zwitserland D4 4-0
Groen-Geel D12 Craeyenhout D6 1-2
Roomburg D8 Victoria D11 0-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Forescate D4 Roomburg D8 4-0
Tempo '34 D2 (O) Alphen D4 2-2
Roomburg D9 Alecto/Augustinus D8 1-6
Klein Zwitserland D4 Leonidas D22 2-5
Victoria D11 Groen-Geel D12 2-0
Craeyenhout D6 Leonidas D23 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D22 Roomburg D9 3-4
Alphen D4 Klein Zwitserland D4 6-0
Alecto/Augustinus D8 Craeyenhout D6 0-4
Leonidas D23 Groen-Geel D12 2-0
Forescate D4 Victoria D11 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland D4 Roomburg D8 1-5
Roomburg D9 Alphen D4 2-6
Victoria D11 Leonidas D23 1-5
Tempo '34 D2 (O) Forescate D4 0-2
Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 0-1
Craeyenhout D6 Leonidas D22 1-0
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D8 3-1