D09

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Wendy Boers
Aanvoerder Sabine Bink
Aanvoerder Josanne Breider
Scheidsrechtersverantw. Sabine Bink
Scheidsrechtersverantw. Josanne Breider

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D23 13:00
Alphen D4 Craeyenhout D6 12:45
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 11:00
Leonidas D22 Groen-Geel D12 17:35
Roomburg D8 Roomburg D9 12:45
Tempo '34 D2 (O) Victoria D11 14:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 12:45 DVA LOHC DA Team
17 nov 10:45 D11 Groen-Geel D14 Team
3 nov 10:45 D07 Hockey Club Rotterdam D6 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D6 6 18 6 0 0
2 Forescate D4 6 15 5 0 1
3 Alphen D4 6 13 4 1 1
4 Alecto D8 6 12 4 0 2
5 Leonidas D23 6 10 3 1 2
6 Roomburg D8 6 10 3 1 2
7 Tempo '34 D2 6 10 3 1 2
8 Groen-Geel D12 6 4 1 1 4
9 Victoria D11 6 4 1 1 4
10 Roomburg D9 6 4 1 1 4
11 Leonidas D22 6 3 1 0 5
12 Klein Zwitserland D4 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt Leidse Hockey Club Roomburg D8 12:15 12:45 uit
3 nov MHC Forescate D4 12:15 12:45 thuis - Veld 3
10 nov R.G.H.C. Tempo '34 D2 uit
17 nov Klein Zwitserland D4 08:30 09:00 thuis - Rabo-veld
24 nov HV Victoria D11 uit
8 mrt Craeyenhout D6 thuis
15 mrt Groen-Geel D12 uit
22 mrt R.H.V. Leonidas D23 thuis
29 mrt L.S.C. ALECTO D8 uit
5 apr R.H.V. Leonidas D22 thuis
19 apr HC Alphen D4 uit
10 mei Leidse Hockey Club Roomburg D8 thuis
17 mei MHC Forescate D4 uit
24 mei R.G.H.C. Tempo '34 D2 thuis
7 jun Klein Zwitserland D4 uit
14 jun HV Victoria D11 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D6 Roomburg D9 2-0
Alphen D4 Victoria D11 4-1
Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D4 1-0
Leonidas D23 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Forescate D4 0-2
Leonidas D22 Roomburg D8 0-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Victoria D11 Craeyenhout D6 1-3
Forescate D4 Leonidas D22 6-1
Tempo '34 D2 (O) Alecto/Augustinus D8 2-3
Klein Zwitserland D4 Leonidas D23 2-2
Roomburg D9 Groen-Geel D12 0-0
Roomburg D8 Alphen D4 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D23 Roomburg D9 6-1
Alphen D4 Forescate D4 2-0
Leonidas D22 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Klein Zwitserland D4 4-0
Groen-Geel D12 Craeyenhout D6 1-2
Roomburg D8 Victoria D11 0-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Forescate D4 Roomburg D8 4-0
Tempo '34 D2 (O) Alphen D4 2-2
Roomburg D9 Alecto/Augustinus D8 1-6
Klein Zwitserland D4 Leonidas D22 2-5
Victoria D11 Groen-Geel D12 2-0
Craeyenhout D6 Leonidas D23 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D22 Roomburg D9 3-4
Alphen D4 Klein Zwitserland D4 6-0
Alecto/Augustinus D8 Craeyenhout D6 0-4
Leonidas D23 Groen-Geel D12 2-0
Forescate D4 Victoria D11 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland D4 Roomburg D8 1-5
Roomburg D9 Alphen D4 2-6
Victoria D11 Leonidas D23 1-5
Tempo '34 D2 (O) Forescate D4 0-2
Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 0-1
Craeyenhout D6 Leonidas D22 1-0
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D8 3-1