D10

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Esmée van Kouterik
Aanvoerder Esmée van Kouterik
Scheidsrechtersverantw. Annick Verbaas
Potbeheerder Esmée van Kouterik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D3 Schiedam D11 13:15
HDS D3 Forcial D1 10:45
Leonidas D24 Goeree Overflakkee D1 15:55
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 10:45
Rotterdam D7 Groen-Geel D13 14:45
Spijkenisse D3 Leonidas D25 10:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 16:15 D08 L.S.C. ALECTO D8 Team , Annick  Verbaas , Fleur   Heideman
10 nov 10:45 D08 Groen-Geel D12 Team , Annick  Verbaas , Esther  Klomp
27 okt 12:45 D08 Leidse Hockey Club Roomburg D9 Team , Ruth de Jong , Eveline  Blomjous
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS D3 6 15 5 0 1
2 Berkel-Rodenrijs D3 6 13 4 1 1
3 Leonidas D24 6 12 4 0 2
4 Schiedam D11 6 12 4 0 2
5 Dordrecht D3 6 11 3 2 1
6 Goeree Overflakkee D1 6 10 3 1 2
7 Groen-Geel D13 6 9 3 0 3
8 Spijkenisse D3 6 9 3 0 3
9 Leonidas D25 6 6 2 0 4
10 Rotterdam D7 6 6 2 0 4
11 Roomburg D10 6 3 1 0 5
12 Forcial D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt Berkel Rodenrijs D3 10:15 10:45 thuis - Veld 3
3 nov HCGO D1 10:50 12:30 uit
10 nov HC Schiedam D11 12:15 12:45 thuis - Veld 2
17 nov MHV Forcial D1 uit
24 nov R.H.V. Leonidas D25 17:15 17:45 thuis - Rabo-veld
8 mrt HV Spijkenisse D3 thuis
15 mrt HDS D3 uit
22 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 thuis
29 mrt R.H.V. Leonidas D24 uit
5 apr Groen-Geel D13 uit
19 apr Hockey Club Rotterdam D7 thuis
10 mei Berkel Rodenrijs D3 uit
17 mei HCGO D1 thuis
24 mei HC Schiedam D11 uit
7 jun MHV Forcial D1 thuis
14 jun R.H.V. Leonidas D25 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Spijkenisse D3 Roomburg D10 0-1
Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 3-5
HDS D3 Leonidas D24 6-5
Dordrecht D3 Groen-Geel D13 1-0
Forcial D1 Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Leonidas D25 Rotterdam D7 4-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Roomburg D10 HDS D3 1-3
Goeree Overflakkee D1 Forcial D1 2-0
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D25 4-0
Leonidas D24 Dordrecht D3 3-2
Rotterdam D7 Spijkenisse D3 8-2
Groen-Geel D13 Schiedam D11 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HDS D3 Rotterdam D7 8-0
Leonidas D25 Goeree Overflakkee D1 2-3
Forcial D1 Schiedam D11 1-6
Leonidas D24 Groen-Geel D13 5-0
Dordrecht D3 Roomburg D10 5-2
Spijkenisse D3 Berkel-Rodenrijs D3 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D3 1-4
Berkel-Rodenrijs D3 HDS D3 2-1
Groen-Geel D13 Forcial D1 5-0
Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3
Schiedam D11 Leonidas D25 2-1
Roomburg D10 Leonidas D24 1-6
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D24 Rotterdam D7 6-1
Spijkenisse D3 Schiedam D11 1-2
Roomburg D10 Groen-Geel D13 1-2
Leonidas D25 Forcial D1 5-0
Dordrecht D3 Berkel-Rodenrijs D3 3-3
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
HDS D3 Goeree Overflakkee D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Rotterdam D7 Roomburg D10 3-1
Forcial D1 Spijkenisse D3 1-3
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D24 2-1
Groen-Geel D13 Leonidas D25 2-0
Goeree Overflakkee D1 Dordrecht D3 2-2
Schiedam D11 HDS D3 1-6