D11

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Stephan Bamborough
Aanvoerder Carlijn Rus
Scheidsrechtersverantw. Mirjam van Hoorn
Potbeheerder Juliette van der Lelij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D4 Zoetermeer D4 12:25
Groen-Geel D14 HUDITO D7 15:45
Leonidas D26 Roomburg D11 10:55
Leonidas D27 Pollux D3 9:15
Ommoord D4 Pijnacker D4 12:45
hdm D6 Derby D3 12:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 09:00 D09 Klein Zwitserland D4 Team
3 nov 14:30 DVB V.M.H.C. CARTOUCHE DF Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D26 6 18 6 0 0
2 Cartouche D4 6 15 5 0 1
3 Pollux D3 6 13 4 1 1
4 Pijnacker D4 6 12 4 0 2
5 Leonidas D27 6 12 4 0 2
6 Derby D3 6 10 3 1 2
7 Ommoord D4 6 9 3 0 3
8 hdm D6 6 6 2 0 4
9 Zoetermeer D4 6 4 1 1 4
10 Roomburg D11 6 4 1 1 4
11 Groen-Geel D14 6 3 1 0 5
12 HUDITO D7 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas D26 09:45 10:55 uit
3 nov OMHC D4 15:45 16:15 thuis - Veld 3
10 nov V.M.H.C. CARTOUCHE D4 uit
17 nov Groen-Geel D14 10:15 10:45 thuis - Veld 2
24 nov hdm D6 uit
8 mrt D.H.C. Hudito D7 uit
15 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 thuis
22 mrt HC Pijnacker D4 uit
29 mrt H.C. Derby D3 thuis
5 apr VMHC Pollux D3 thuis
19 apr R.H.V. Leonidas D27 uit
10 mei R.H.V. Leonidas D26 thuis
17 mei OMHC D4 uit
24 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D4 thuis
7 jun Groen-Geel D14 uit
14 jun hdm D6 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pollux D3 hdm D6 7-0
Ommoord D4 Derby D3 2-5
Leonidas D26 Cartouche D4 5-4
Leonidas D27 Groen-Geel D14 4-0
Roomburg D11 HUDITO D7 9-2
Pijnacker D4 Zoetermeer D4 9-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D4 Roomburg D11 5-5
HUDITO D7 Pollux D3 0-2
Groen-Geel D14 Leonidas D26 0-4
Cartouche D4 Ommoord D4 4-0
Derby D3 Pijnacker D4 0-3
hdm D6 Leonidas D27 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D27 HUDITO D7 4-1
Pollux D3 Zoetermeer D4 5-1
Roomburg D11 Pijnacker D4 0-13
Cartouche D4 Derby D3 3-2
Leonidas D26 hdm D6 4-0
Ommoord D4 Groen-Geel D14 3-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D4 Pollux D3 2-1
Derby D3 Roomburg D11 6-0
Zoetermeer D4 Leonidas D27 4-3
hdm D6 Ommoord D4 3-0
HUDITO D7 Leonidas D26 0-6
Groen-Geel D14 Cartouche D4 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D27 Pijnacker D4 2-1
Ommoord D4 HUDITO D7 7-1
Cartouche D4 hdm D6 10-0
Leonidas D26 Zoetermeer D4 4-2
Pollux D3 Roomburg D11 1-0
Groen-Geel D14 Derby D3 0-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Derby D3 Pollux D3 1-1
HUDITO D7 Cartouche D4 0-3
hdm D6 Groen-Geel D14 0-1
Roomburg D11 Leonidas D27 0-2
Pijnacker D4 Leonidas D26 0-2
Zoetermeer D4 Ommoord D4 3-4