D03 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Erik Verdoorn
Aanvoerder Charlotte Albers
Scheidsrechtersverantw. Nienke Galama

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC D3 Roomburg D3 (O) 11:30
Dordrecht D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 11:15
Groen-Geel D3 (O) Klein Zwitserland D3 12:55
Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 15:55
Victoria D3 Schiedam D3 12:45
Westland D2 (O) Craeyenhout D3 15:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 16:15 D05 Hockey Club Rotterdam D4 Team
3 nov 14:30 D05 HV Victoria D5 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D2 6 18 6 0 0
2 Westland D2 6 13 4 1 1
3 Victoria D3 6 13 4 1 1
4 Groen-Geel D3 6 10 3 1 2
5 Leonidas D7 6 10 3 1 2
6 Roomburg D3 6 9 3 0 3
7 Dordrecht D2 6 9 3 0 3
8 Ring Pass Delft D4 6 7 2 1 3
9 Schiedam D3 6 6 2 0 4
10 Klein Zwitserland D3 6 4 1 1 4
11 Craeyenhout D3 6 3 1 0 5
12 DSHC D3 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt DSHC D3 10:15 11:30 uit
3 nov Groen-Geel D3 15:45 16:15 thuis - Rabo-veld
10 nov R.H.V. Leonidas D7 uit
17 nov Klein Zwitserland D3 12:15 12:45 thuis - Rabo-veld
24 nov Ring Pass Delft D4 uit
8 mrt HC Schiedam D3 thuis
15 mrt Craeyenhout D3 uit
22 mrt Berkel Rodenrijs D2 thuis
29 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 uit
5 apr HV Westland D2 thuis
19 apr HV Victoria D3 uit
10 mei DSHC D3 thuis
17 mei Groen-Geel D3 uit
24 mei R.H.V. Leonidas D7 thuis
7 jun Klein Zwitserland D3 uit
14 jun Ring Pass Delft D4 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Dordrecht D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 2-4
Victoria D3 Ring Pass Delft D4 1-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leonidas D7 4-1
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 (2-3)TEMP_RESULT
Schiedam D3 Roomburg D3 (O) 1-0
Westland D2 (O) DSHC D3 5-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC D3 Victoria D3 1-6
Roomburg D3 (O) Craeyenhout D3 3-2
Klein Zwitserland D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Leonidas D7 Dordrecht D2 (O) 2-0
Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 2-2
Ring Pass Delft D4 Schiedam D3 1-3
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Dordrecht D2 (O) Klein Zwitserland D3 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D3 Schiedam D3 1-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D3 (O) 1-0
Westland D2 (O) Leonidas D7 0-1
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 1-3
Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schiedam D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-4
Klein Zwitserland D3 Westland D2 (O) 1-4
Roomburg D3 (O) Dordrecht D2 (O) 3-2
Leonidas D7 Victoria D3 0-2
Groen-Geel D3 (O) DSHC D3 7-1
Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D3 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Westland D2 (O) Roomburg D3 (O) 2-1
Victoria D3 Klein Zwitserland D3 3-1
Dordrecht D2 (O) Schiedam D3 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Craeyenhout D3 9-1
Groen-Geel D3 (O) Ring Pass Delft D4 3-2
DSHC D3 Leonidas D7 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D7 Groen-Geel D3 (O) 2-1
Klein Zwitserland D3 DSHC D3 2-2
Roomburg D3 (O) Victoria D3 7-2
Schiedam D3 Westland D2 (O) 1-6
Ring Pass Delft D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-6
Craeyenhout D3 Dordrecht D2 (O) 2-3