H02 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Arthur Pinckaers
Scheidsrechtersverantw. Felix Paardekooper
Trainingslid Peter Brinkman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche H4 Leonidas H6 12:45
Groen-Geel H3 (O) Kampong H6 16:35
Hurley H6 Alecto H2 (O) 10:00
Leiden H3 Pinoké H7 14:30
Phoenix H4 VVV H4 14:50
Xenios H3 Roomburg H2 (O) 10:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 14:30 H03 HV Victoria H4 Team
3 nov 12:45 DVA hdm DB Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche H4 6 18 6 0 0
2 Kampong H6 6 16 5 1 0
3 Hurley H6 6 14 4 2 0
4 Xenios H3 6 13 4 1 1
5 Roomburg H2 6 12 4 0 2
6 Alecto H2 6 9 3 0 3
7 Leiden H3 6 7 2 1 3
8 Pinoké H7 6 6 2 0 4
9 Groen-Geel H3 6 4 1 1 4
10 VVV H4 6 3 1 0 5
11 Phoenix H4 6 3 1 0 5
12 Leonidas H6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt Xenios H3 09:25 10:30 uit
3 nov LOHC H3 10:15 10:45 thuis - Rabo-veld
10 nov Groen-Geel H3 09:50 11:05 uit
17 nov Pinoké H7 10:15 10:45 thuis - Rabo-veld
24 nov SV Kampong Hockey H6 uit
8 mrt Hockeyclub VVV H4 thuis
15 mrt R.H.V. Leonidas H6 uit
22 mrt L.S.C. ALECTO H2 thuis
29 mrt THC Hurley H6 uit
5 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H4 thuis
19 apr SV Phoenix H4 uit
10 mei Xenios H3 thuis
17 mei LOHC H3 uit
24 mei Groen-Geel H3 thuis
7 jun Pinoké H7 uit
14 jun SV Kampong Hockey H6 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 2-1
Phoenix H4 Kampong H6 0-3
Leonidas H6 Pinoké H7 0-1
VVV H4 Roomburg H2 (O) 2-3
Hurley H6 Leiden H3 3-3
Cartouche H4 Xenios H3 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Pinoké H7 Alecto H2 (O) 2-0
Groen-Geel H3 (O) Hurley H6 3-3
Kampong H6 VVV H4 4-1
Roomburg H2 (O) Leonidas H6 9-0
Leiden H3 Cartouche H4 2-5
Xenios H3 Phoenix H4 8-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas H6 VVV H4 2-3
Xenios H3 Kampong H6 1-1
Phoenix H4 Leiden H3 2-3
Hurley H6 Pinoké H7 2-1
Cartouche H4 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Alecto H2 (O) Roomburg H2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leiden H3 Xenios H3 1-4
Roomburg H2 (O) Hurley H6 5-6
VVV H4 Alecto H2 (O) (1-2)TEMP_RESULT
Groen-Geel H3 (O) Phoenix H4 2-0
Kampong H6 Leonidas H6 4-0
Pinoké H7 Cartouche H4 2-8
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Hurley H6 VVV H4 5-2
Alecto H2 (O) Leonidas H6 2-1
Leiden H3 Kampong H6 1-3
Xenios H3 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Phoenix H4 Pinoké H7 3-2
Cartouche H4 Roomburg H2 (O) 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel H3 (O) Leiden H3 2-3
Leonidas H6 Hurley H6 0-8
Kampong H6 Alecto H2 (O) 8-0
Roomburg H2 (O) Phoenix H4 4-0
VVV H4 Cartouche H4 4-6
Pinoké H7 Xenios H3 3-4