H03

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maurice Groenendijk
Scheidsrechtersverantw. Thomas Bus

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg H3 Berkel-Rodenrijs H3 11:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17 nov 16:15 HJ1 Hockeyclub Barendrecht HJ1 Team , Lukas van Dipten
27 okt 16:15 HLA HDS HLA Team , Ties  Marijt
20 okt 12:45 D05 Groen-Geel D5 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H7 6 16 5 1 0
2 HUDITO H3 6 13 4 1 1
3 Cartouche H5 6 10 3 1 2
4 Zoetermeer H3 6 10 3 1 2
5 Ring Pass Delft H4 6 8 2 2 2
6 Victoria H4 6 8 2 2 2
7 Roomburg H3 5 7 2 1 2
8 Berkel-Rodenrijs H3 5 7 2 1 2
9 Pollux H2 6 5 1 2 3
10 Leiden H4 6 5 1 2 3
11 Alecto H3 6 5 1 2 3
12 Spijkenisse H2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
20 okt Berkel Rodenrijs H3 10:30 11:00 thuis - Rabo-veld
27 okt L.S.C. ALECTO H3 14:00 14:30 thuis - Veld 2
3 nov LOHC H4 uit
10 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 uit
17 nov HV Victoria H4 14:00 14:30 thuis - Veld 3
24 nov V.M.H.C. CARTOUCHE H5 uit
8 mrt R.H.V. Leonidas H7 uit
15 mrt VMHC Pollux H2 thuis
22 mrt HV Spijkenisse H2 uit
29 mrt D.H.C. Hudito H3 thuis
5 apr Berkel Rodenrijs H3 uit
19 apr Ring Pass Delft H4 thuis
10 mei L.S.C. ALECTO H3 uit
17 mei LOHC H4 thuis
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 thuis
7 jun HV Victoria H4 uit
14 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H5 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto H3 Pollux H2 (O) 0-3
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H3 1-3
Zoetermeer H3 Cartouche H5 3-2
Victoria H4 Leiden-Leidse Studs H4 2-2
Ring Pass Delft H4 Spijkenisse H2 (O) 4-0
Roomburg H3 Leonidas H7 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H7 Zoetermeer H3 4-0
HUDITO H3 Ring Pass Delft H4 0-0
Leiden-Leidse Studs H4 Berkel-Rodenrijs H3 3-1
Cartouche H5 Victoria H4 2-2
Spijkenisse H2 (O) Alecto H3 4-2
Pollux H2 (O) Roomburg H3 4-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H4 Berkel-Rodenrijs H3 1-2
Cartouche H5 Leiden-Leidse Studs H4 3-0
Zoetermeer H3 Pollux H2 (O) 5-3
Roomburg H3 Spijkenisse H2 (O) 10-0
Alecto H3 HUDITO H3 2-1
Victoria H4 Leonidas H7 0-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs H3 Alecto H3 2-0
Spijkenisse H2 (O) Zoetermeer H3 3-5
Leonidas H7 Cartouche H5 4-2
Pollux H2 (O) Victoria H4 2-3
HUDITO H3 Roomburg H3 4-2
Leiden-Leidse Studs H4 Ring Pass Delft H4 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria H4 Spijkenisse H2 (O) 6-2
Cartouche H5 Pollux H2 (O) 5-3
Zoetermeer H3 HUDITO H3 0-6
Alecto H3 Ring Pass Delft H4 3-3
Leonidas H7 Leiden-Leidse Studs H4 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HUDITO H3 Victoria H4 4-0
Ring Pass Delft H4 Roomburg H3 2-3
Spijkenisse H2 (O) Cartouche H5 1-7
Leiden-Leidse Studs H4 Alecto H3 1-1
Berkel-Rodenrijs H3 Zoetermeer H3 1-1
Pollux H2 (O) Leonidas H7 3-3