H04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Koen Bähler
Aanvoerder Jesper Zijlstra
Scheidsrechtersverantw. Stephan Löhr

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H8 Leonidas H20
DSHC H9 Pollux H3
Gouda H2 (O) Rotterdam H5
Groen-Geel H8 HUDITO H7
IJssel H3 Leonidas H21 12:45
Roomburg H4 Alecto H7

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H21 11 33 11 0 0
2 HUDITO H7 11 25 8 1 2
3 Leonidas H20 11 23 7 2 2
4 Pollux H3 11 20 6 2 3
5 Rotterdam H5 11 19 6 1 4
6 Roomburg H4 11 19 6 1 4
7 Alecto H7 11 14 4 2 5
8 DSHC H9 11 13 3 4 4
9 Groen-Geel H8 11 12 4 0 7
10 Gouda H2 11 5 1 2 8
11 DSHC H8 11 4 2 1 8
12 IJssel H3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt L.S.C. ALECTO H7 thuis
15 mrt D.H.C. Hudito H7 uit
22 mrt VMHC Pollux H3 thuis
29 mrt R.H.V. Leonidas H20 uit
5 apr Hockey Club Rotterdam H5 thuis
19 apr DSHC H8 uit
10 mei DSHC H9 thuis
17 mei Groen-Geel H8 uit
24 mei Goudse MHC H2 uit
7 jun HC De IJssel H3 thuis
14 jun R.H.V. Leonidas H21 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rotterdam H5 Gouda H2 (O) 7-0
Leonidas H21 IJssel H3 7-0
Pollux H3 DSHC H9 1-1
Alecto H7 Roomburg H4 4-2
HUDITO H7 Groen-Geel H8 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC H8 Rotterdam H5 1-4
DSHC H9 Leonidas H20 3-3
Groen-Geel H8 Pollux H3 0-3
IJssel H3 Alecto H7 0-5
Gouda H2 (O) Leonidas H21 2-11
Roomburg H4 HUDITO H7 5-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DSHC H8 Gouda H2 (O) 2-2
Leonidas H20 Groen-Geel H8 5-2
Pollux H3 Roomburg H4 1-1
DSHC H9 Rotterdam H5 0-0
HUDITO H7 IJssel H3 8-3
Alecto H7 Leonidas H21 2-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
DSHC H9 DSHC H8 2-0
Roomburg H4 Leonidas H20 3-6
Gouda H2 (O) Alecto H7 2-2
Leonidas H21 HUDITO H7 5-1
Groen-Geel H8 Rotterdam H5 0-1
IJssel H3 Pollux H3 2-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas H20 IJssel H3 5-2
HUDITO H7 Alecto H7 4-1
DSHC H9 Gouda H2 (O) 2-0
Pollux H3 Leonidas H21 1-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
IJssel H3 Rotterdam H5 0-11
Groen-Geel H8 DSHC H9 3-2
Alecto H7 Pollux H3 1-6
Gouda H2 (O) HUDITO H7 2-4
Leonidas H21 Leonidas H20 5-3
Roomburg H4 DSHC H8 5-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Rotterdam H5 Roomburg H4 6-0
Leonidas H20 DSHC H8 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H20 Alecto H7 5-1
Pollux H3 HUDITO H7 2-4
Rotterdam H5 Leonidas H21 0-3
Groen-Geel H8 Gouda H2 (O) 6-1
DSHC H9 Roomburg H4 3-4
DSHC H8 IJssel H3 7-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alecto H7 Rotterdam H5 3-2
Gouda H2 (O) Pollux H3 0-9
Leonidas H21 DSHC H8 6-1
HUDITO H7 Leonidas H20 2-2
Roomburg H4 Groen-Geel H8 4-2
IJssel H3 DSHC H9 1-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Roomburg H4 Gouda H2 (O) 12-1
Groen-Geel H8 IJssel H3 5-2
Leonidas H20 Pollux H3 3-4
DSHC H8 Alecto H7 0-5
Rotterdam H5 HUDITO H7 1-2
DSHC H9 Leonidas H21 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Pollux H3 Rotterdam H5 1-7
Leonidas H21 Groen-Geel H8 5-4
IJssel H3 Roomburg H4 3-5
Leonidas H20 Gouda H2 (O) 7-0
Alecto H7 DSHC H9 3-3
DSHC H8 HUDITO H7 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rotterdam H5 Leonidas H20 3-4
DSHC H8 Pollux H3 3-6
Groen-Geel H8 Alecto H7 2-0
HUDITO H7 DSHC H9 3-1
Gouda H2 (O) IJssel H3 6-3
Roomburg H4 Leonidas H21 0-6
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC H8 Groen-Geel H8 4-2