H06

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Stephan Bamborough
Aanvoerder Klaas de Groot
Scheidsrechtersverantw. David van de Bilt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen H2 (O) HDS H6
Groen-Geel H9 Klein Zwitserland H6
Leonidas H24 Leiden H8
Leonidas H25 Ring Pass Delft H6
Roomburg H6 Cartouche H6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H24 10 25 8 1 1
2 Leonidas H25 10 24 8 0 2
3 Evergreen H2 10 21 7 0 3
4 Groen-Geel H9 10 19 6 1 3
5 Ring Pass Delft H6 10 19 5 4 1
6 Leiden H8 10 14 4 2 4
7 Klein Zwitserland H6 10 13 4 1 5
8 Rijswijk H4 10 11 3 2 5
9 Roomburg H6 10 7 2 1 7
10 Cartouche H6 10 3 1 0 9
11 HDS H6 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H6 thuis
15 mrt Klein Zwitserland H6 uit
22 mrt Rijswijksche Hockey Club H4 thuis
29 mrt LOHC H8 uit
5 apr Ring Pass Delft H6 thuis
19 apr R.H.V. Leonidas H24 uit
17 mei Groen-Geel H9 uit
24 mei R.H.V. Leonidas H25 uit
7 jun MHV Evergreen H2 thuis
14 jun HDS H6 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H6 Leonidas H25 2-0
Leiden H8 Leonidas H24 1-4
HDS H6 Evergreen H2 (O) 1-2
Klein Zwitserland H6 Groen-Geel H9 2-3
Cartouche H6 Roomburg H6 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Evergreen H2 (O) Cartouche H6 3-0
Leonidas H24 Ring Pass Delft H6 2-2
Leonidas H25 HDS H6 13-1
Groen-Geel H9 Rijswijk H4 3-0
Roomburg H6 Klein Zwitserland H6 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Cartouche H6 HDS H6 6-2
Leiden H8 Groen-Geel H9 0-1
Leonidas H24 Leonidas H25 3-0
Klein Zwitserland H6 Evergreen H2 (O) 4-2
Rijswijk H4 Roomburg H6 (5-1)TEMP_RESULT
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Roomburg H6 Leiden H8 2-2
Evergreen H2 (O) Rijswijk H4 4-2
Groen-Geel H9 Ring Pass Delft H6 2-2
Leonidas H25 Cartouche H6 7-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H6 Roomburg H6 6-2
Rijswijk H4 HDS H6 4-2
Klein Zwitserland H6 Cartouche H6 5-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas H25 Klein Zwitserland H6 3-1
HDS H6 Leiden H8 0-9
Roomburg H6 Leonidas H24 2-5
Evergreen H2 (O) Ring Pass Delft H6 4-2
Cartouche H6 Rijswijk H4 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HDS H6 Klein Zwitserland H6 4-1
Leiden H8 Evergreen H2 (O) 5-4
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Groen-Geel H9 Leonidas H24 0-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H6 HDS H6 2-0
Leiden H8 Cartouche H6 5-2
Rijswijk H4 Klein Zwitserland H6 2-2
Groen-Geel H9 Leonidas H25 1-3
Leonidas H24 Evergreen H2 (O) 0-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leonidas H25 Rijswijk H4 3-0
Roomburg H6 Groen-Geel H9 0-1
HDS H6 Leonidas H24 0-11
Klein Zwitserland H6 Leiden H8 5-2
Cartouche H6 Ring Pass Delft H6 0-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H8 Rijswijk H4 2-1
Roomburg H6 Leonidas H25 1-6
Groen-Geel H9 Evergreen H2 (O) 3-5
Leonidas H24 Cartouche H6 5-1
Ring Pass Delft H6 Klein Zwitserland H6 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Evergreen H2 (O) Roomburg H6 3-0
Rijswijk H4 Ring Pass Delft H6 3-3
HDS H6 Groen-Geel H9 1-4
Leiden H8 Leonidas H25 0-5
Klein Zwitserland H6 Leonidas H24 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Groen-Geel H9 Cartouche H6 5-1
Leonidas H24 Rijswijk H4 6-0
Ring Pass Delft H6 Leiden H8 1-1
Leonidas H25 Evergreen H2 (O) 6-4
Roomburg H6 HDS H6 3-1