HVA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Stijn van Huijstee
Aanvoerder Michiel Soetens
Scheidsrechtersverantw. Lodewijk Reuser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche HA Roomburg HA
Kikkers HA Bloemendaal HB
Leiden HA Victoria HA
Ring Pass Delft HA Klein Zwitserland HB
Schiedam HA Amsterdam HB
hdm HA hdm HB

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 hdm HA 11 25 8 1 2
2 Kikkers HA 11 24 7 3 1
3 Bloemendaal HB 11 22 7 1 3
4 Victoria HA 11 19 6 1 4
5 Roomburg HA 11 18 6 0 5
6 Leiden HA 11 18 5 3 3
7 Schiedam HA 11 17 5 2 4
8 Amsterdam HB 11 17 5 2 4
9 Cartouche HA 11 11 3 2 6
10 Ring Pass Delft HA 11 10 3 1 7
11 hdm HB 11 7 2 1 8
12 Klein Zwitserland HB 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE HA uit
15 mrt HC Schiedam HA thuis
22 mrt LOHC HA uit
29 mrt MHC de Kikkers HA thuis
5 apr Ring Pass Delft HA uit
19 apr hdm HA thuis
10 mei hdm HB uit
17 mei Klein Zwitserland HB thuis
24 mei HC Bloemendaal HB uit
7 jun HV Victoria HA thuis
14 jun AH & BC HB uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal HB Kikkers HA 0-4
Amsterdam HB Schiedam HA 5-3
Victoria HA Leiden HA 0-1
Roomburg HA Cartouche HA 2-1
Klein Zwitserland HB Ring Pass Delft HA 0-3
hdm HB hdm HA 0-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Kikkers HA Victoria HA 3-1
Schiedam HA Roomburg HA 5-0
Ring Pass Delft HA Bloemendaal HB 2-0
Leiden HA Amsterdam HB 2-4
Cartouche HA hdm HB 1-0
hdm HA Klein Zwitserland HB 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Roomburg HA Leiden HA 2-1
Schiedam HA Cartouche HA 2-1
Klein Zwitserland HB hdm HB 0-3
Bloemendaal HB hdm HA 2-1
Victoria HA Ring Pass Delft HA 4-0
Amsterdam HB Kikkers HA 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft HA Amsterdam HB 4-6
Kikkers HA Roomburg HA 3-2
Cartouche HA Klein Zwitserland HB 3-2
hdm HA Victoria HA 2-0
hdm HB Bloemendaal HB 2-3
Leiden HA Schiedam HA 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Bloemendaal HB Klein Zwitserland HB 4-1
Schiedam HA Kikkers HA 2-2
Victoria HA hdm HB 1-0
Roomburg HA Ring Pass Delft HA 2-0
Amsterdam HB hdm HA 1-3
Leiden HA Cartouche HA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche HA Bloemendaal HB 2-2
hdm HA Roomburg HA 4-1
Kikkers HA Leiden HA 1-1
Ring Pass Delft HA Schiedam HA 2-4
hdm HB Amsterdam HB 2-4
Klein Zwitserland HB Victoria HA 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Victoria HA Bloemendaal HB 2-1
Kikkers HA Cartouche HA 2-1
Leiden HA Ring Pass Delft HA 3-3
Schiedam HA hdm HA 2-3
Roomburg HA hdm HB 1-0
Amsterdam HB Klein Zwitserland HB 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft HA Kikkers HA 3-4
Klein Zwitserland HB Roomburg HA 2-6
Bloemendaal HB Amsterdam HB 3-1
Cartouche HA Victoria HA 2-1
hdm HA Leiden HA 2-2
hdm HB Schiedam HA 2-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden HA hdm HB 2-1
Schiedam HA Klein Zwitserland HB 2-1
Roomburg HA Bloemendaal HB 1-2
Amsterdam HB Victoria HA 2-5
Kikkers HA hdm HA 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
hdm HA Ring Pass Delft HA 2-1
Victoria HA Roomburg HA 3-2
Klein Zwitserland HB Leiden HA 1-2
Amsterdam HB Cartouche HA 2-2
Bloemendaal HB Schiedam HA 3-1
hdm HB Kikkers HA 2-2
WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft HA Cartouche HA 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Cartouche HA hdm HA 1-5
Kikkers HA Klein Zwitserland HB 4-3
Leiden HA Bloemendaal HB 1-2
Roomburg HA Amsterdam HB 6-1
Schiedam HA Victoria HA 1-1
Ring Pass Delft HA hdm HB 0-3