HVB

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jasper Mulder
Aanvoerder Bart van der Linden
Scheidsrechtersverantw. Guy van Iperen
Scheidsrechtersverantw. Bart van der Linden
Potbeheerder Peter Plooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal HC Leiden HB 14:30
Bloemendaal HE Kieviten HA 16:15
Bloemendaal HG Rood-Wit HC 12:45
HBS HA Overbos HA 10:45
Roomburg HB Alliance HA 14:30
Terriërs HB Noordwijk HA 12:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 10:45 HVA AH & BC HB Team , Just  Ritsema van Eck , Rutger van Schaik
10 nov 12:45 D01 Groen-Geel D1 Team , Hans  Delnoy , Wiebe van Houten
10 nov 14:30 HVA HC Bloemendaal HB Team , Peter  Plooij , Bart van der Linden
27 okt 10:45 HVA hdm HB Team , Rogier  Vanhorick , Michel  Langezaal
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Overbos HA 6 13 4 1 1
2 Alliance HA 6 13 4 1 1
3 Terriërs HB 6 12 3 3 0
4 Noordwijk HA 6 11 3 2 1
5 Kieviten HA 6 10 3 1 2
6 HBS HA 6 10 2 4 0
7 Roomburg HB 6 9 2 3 1
8 Bloemendaal HC 6 8 2 2 2
9 Leiden HB 6 6 1 3 2
10 Bloemendaal HE 6 2 0 2 4
11 Bloemendaal HG 6 1 0 1 5
12 Rood-Wit HC 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
27 okt MHC Alliance HA 14:00 14:30 thuis - Rabo-veld
3 nov A.M.H.C. Rood-Wit HC 11:35 12:45 uit
10 nov LOHC HB 08:30 09:00 thuis - Rabo-veld
17 nov HC Bloemendaal HC uit
24 nov HC Bloemendaal HG 12:15 12:45 thuis - Veld 2
8 mrt Noordwijk HA uit
15 mrt HC Bloemendaal HE thuis
22 mrt MHCHBS HA uit
29 mrt H.V. de Terriërs HB thuis
5 apr BHC Overbos HA uit
19 apr De Kieviten HA thuis
10 mei MHC Alliance HA uit
17 mei A.M.H.C. Rood-Wit HC thuis
24 mei LOHC HB uit
7 jun HC Bloemendaal HC thuis
14 jun HC Bloemendaal HG uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HC Overbos HA 0-4
Roomburg HB Noordwijk HA 4-3
Bloemendaal HG Bloemendaal HE 3-3
Leiden HB Terriërs HB 2-6
Alliance HA Kieviten HA 2-1
Bloemendaal HC HBS HA 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Noordwijk HA Alliance HA 2-2
Bloemendaal HE Roomburg HB 3-3
Terriërs HB Bloemendaal HC 1-1
HBS HA Bloemendaal HG 2-0
Overbos HA Leiden HB 2-2
Kieviten HA Rood-Wit HC 6-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal HG Terriërs HB 0-2
Roomburg HB HBS HA 4-4
Leiden HB Kieviten HA 3-3
Bloemendaal HC Overbos HA 3-4
Bloemendaal HE Noordwijk HA 3-4
Rood-Wit HC Alliance HA 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HBS HA Bloemendaal HE 4-1
Noordwijk HA Rood-Wit HC 6-1
Terriërs HB Roomburg HB 1-1
Overbos HA Bloemendaal HG 8-3
Alliance HA Leiden HB 2-3
Kieviten HA Bloemendaal HC 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HBS HA Noordwijk HA 1-1
Bloemendaal HE Terriërs HB 1-2
Roomburg HB Overbos HA 5-0
Bloemendaal HG Kieviten HA 2-3
Bloemendaal HC Alliance HA 2-3
Leiden HB Rood-Wit HC 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alliance HA Bloemendaal HG 4-2
Noordwijk HA Leiden HB 5-2
Rood-Wit HC Bloemendaal HC 3-5
Kieviten HA Roomburg HB 6-3
Terriërs HB HBS HA 1-1
Overbos HA Bloemendaal HE 4-0