HVD

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Lukas van Schaik
Trainer Steven Willigenburg
Aanvoerder Arjen Otto
Scheidsrechtersverantw. Koen de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk-Waddinxveen HA Groen-Geel HB 15:00
Gouda HA Klein Zwitserland HE 12:45
Roomburg HD Cartouche HF 16:15
hdm HG Schoonhoven HA

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 10:45 H06 HDS H6 Team
17 nov 16:15 H05 D.H.C. Hudito H8 Team
10 nov 14:30 H06 R.H.V. Leonidas H25 Team
3 nov 12:45 H06 Groen-Geel H9 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda HA 6 18 6 0 0
2 Cartouche HF 6 15 5 0 1
3 hdm HG 6 12 4 0 2
4 Bleiswijk HA 6 9 3 0 3
5 Schoonhoven HA 6 6 2 0 4
6 Roomburg HD 6 6 2 0 4
7 Groen-Geel HB 6 3 1 0 5
8 Klein Zwitserland HE 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
3 nov V.M.H.C. CARTOUCHE HF 15:45 16:15 thuis - Veld 2
10 nov Groen-Geel HB 15:45 16:15 thuis - Veld 3
17 nov Goudse MHC HA 10:15 10:45 thuis - Veld 3
24 nov Klein Zwitserland HE 14:00 14:30 thuis - Veld 3
8 mrt HV Bleiswijk HA uit
15 mrt hdm HG uit
22 mrt Schoonhovense MHC HA thuis
29 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE HF uit
5 apr Groen-Geel HB uit
19 apr Goudse MHC HA thuis
10 mei Klein Zwitserland HE uit
17 mei HV Bleiswijk HA thuis
24 mei hdm HG thuis
7 jun Schoonhovense MHC HA uit
14 jun V.M.H.C. CARTOUCHE HF thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Bleiswijk-Waddinxveen HA 3-1
Klein Zwitserland HE hdm HG 4-9
Groen-Geel HB Roomburg HD 2-1
Cartouche HF Schoonhoven HA 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Roomburg HD 4-0
Schoonhoven HA Groen-Geel HB 9-4
Bleiswijk-Waddinxveen HA Klein Zwitserland HE 9-2
hdm HG Cartouche HF 3-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland HE Roomburg HD 2-3
Schoonhoven HA Gouda HA 4-5
Bleiswijk-Waddinxveen HA hdm HG 1-4
Groen-Geel HB Cartouche HF 1-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm HG Groen-Geel HB 2-0
Roomburg HD Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-5
Schoonhoven HA Klein Zwitserland HE 8-1
Cartouche HF Gouda HA 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Gouda HA Groen-Geel HB 5-1
Klein Zwitserland HE Cartouche HF 0-11
Bleiswijk-Waddinxveen HA Schoonhoven HA 6-1
Roomburg HD hdm HG 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gouda HA hdm HG 5-2
Groen-Geel HB Klein Zwitserland HE 1-3
Schoonhoven HA Roomburg HD 1-4
Cartouche HF Bleiswijk-Waddinxveen HA 6-3