D10

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Esmée van Kouterik
Aanvoerder Maaike de Boer
Aanvoerder Esmée van Kouterik
Trainer Stephan Bamborough
Scheidsrechtersverantw. Maaike de Boer
Scheidsrechtersverantw. Rianne Nicolai
Potbeheerder Esmée van Kouterik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D1 16:45
Pijnacker D4 Leonidas D25 13:05
Pollux D3 Roomburg D10 11:00
Schiedam D9 Rotterdam D6 14:00
Victoria D12 Ommoord D4 9:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
10 okt 09:15 D30B Hockey Club Rotterdam D30C Team
3 okt 11:00 DJ1 MHC Forescate DJ1 Team , Ceres van Rijt , Jeanette   Laarman
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schiedam D9 2 6 2 0 0
2 Pollux D3 2 6 2 0 0
3 Delfshaven D1 2 4 1 1 0
4 Pijnacker D4 1 3 1 0 0
5 Alecto D9 1 3 1 0 0
6 Groen-Geel D13 2 3 1 0 1
7 Rotterdam D6 2 3 1 0 1
8 Ommoord D4 2 1 0 1 1
9 Roomburg D10 2 0 0 0 2
10 Victoria D12 2 0 0 0 2
11 Leonidas D25 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
26 sep VMHC Pollux D3 09:55 11:00 uit
3 okt HV Victoria D12 12:30 13:00 thuis - 3 Molenveld
10 okt OMHC D4 10:30 11:00 thuis - 2 Heineken 0.0-veld
24 okt Hockey Club Rotterdam D6 uit
7 nov R.H.V. Leonidas D25 uit
14 nov HC Delfshaven D1 thuis
21 nov L.S.C. ALECTO D9 uit
28 nov HC Pijnacker D4 thuis
13 mrt Groen-Geel D13 thuis
20 mrt HC Schiedam D9 uit
27 mrt VMHC Pollux D3 thuis
3 apr HV Victoria D12 uit
10 apr OMHC D4 uit
24 apr Hockey Club Rotterdam D6 thuis
15 mei R.H.V. Leonidas D25 thuis
22 mei HC Delfshaven D1 uit
29 mei L.S.C. ALECTO D9 thuis
12 jun HC Pijnacker D4 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pollux D3 Ommoord D4 3-2
Schiedam D9 Victoria D12 3-0
Groen-Geel D13 Roomburg D10 3-1
Delfshaven D1 Leonidas D25 6-1
Pijnacker D4 Rotterdam D6 7-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Leonidas D25 Alecto-Augustinus D9 1-5
Rotterdam D6 Groen-Geel D13 3-0
Roomburg D10 Schiedam D9 0-5
Ommoord D4 Delfshaven D1 2-2
Victoria D12 Pollux D3 1-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Victoria D12 Ommoord D4 2-12