Functie | Naam |
Aanvoerder | Tamar Laurey |
Aanvoerder | Finette Paardekooper |
Manager | Noor Horbach |
Manager | Puck Jongmans |
Scheidsrechtersverantw. | Noor Horbach |
Scheidsrechtersverantw. | Puck Jongmans |
Trainer | Guido Rodenburg |
Thuis | Uit | Aanvang |
Victoria D5 | Alphen D3 | 19:00 |
Arbitrage verplichting | ||||
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
8 jun | 16:00 | MO14-3 | HDS MO14-3 | Team |
26 mei | 12:30 | D03 | HV Victoria D3 | Team |
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Alecto-Augustinus D6 | 17 | 49 | 16 | 1 | 0 | 58 | 13 | 0 |
2 | Alphen D3 | 17 | 45 | 14 | 3 | 0 | 47 | 9 | 0 |
3 | Noordwijk D2-O | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 43 | 32 | 0 |
4 | Klein Zwitserland D3 | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 28 | 33 | 0 |
5 | Roomburg D4 | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 37 | 34 | 0 |
6 | Schiedam D3 | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 38 | 36 | 0 |
7 | Wateringse veld D2-O | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 26 | 24 | 0 |
8 | Alecto D5 | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 31 | 35 | 0 |
9 | Groen-Geel D6 | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 25 | 58 | 0 |
10 | HDS D2-O | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 25 | 35 | 0 |
11 | Craeyenhout D3 | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 13 | 43 | 0 |
12 | Victoria D5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 8 | 27 | 0 |
Datum | Tegenstander | Verzamelen | Aanvang | Locatie |
12 mei | Craeyenhout D3 | 11:25 | 12:30 | uit |
26 mei | HDS D2-O | 13:45 | 14:15 | thuis - 3 Molenveld |
2 jun | Noordwijk D2-O | 10:00 | 11:00 | uit |
9 jun | Hockey Club Wateringse Veld D2-O | 12:15 | 12:45 | thuis - 2 Heineken 0.0-veld |
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
HDS D2-O | Alphen D3 | (2-2)final |
Roomburg D4 | Schiedam D3 | (4-3)final |
Klein Zwitserland D3 | Alecto-Augustinus D6 | (0-2)scheduled |
Groen-Geel D6 | Wateringse veld D2-O | (2-3)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Alecto-Augustinus D6 | Alecto D5 | (3-2)final |
Noordwijk D2-O | HDS D2-O | (2-1)final |
Schiedam D3 | Groen-Geel D6 | (4-2)scheduled |
Alphen D3 | Klein Zwitserland D3 | (5-0)final |
Wateringse veld D2-O | Craeyenhout D3 | (3-1)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Craeyenhout D3 | Schiedam D3 | (0-4)scheduled |
Roomburg D4 | Alecto-Augustinus D6 | (0-1)final |
Noordwijk D2-O | Alphen D3 | (0-6)final |
HDS D2-O | Wateringse veld D2-O | (2-3)scheduled |
Alecto D5 | Klein Zwitserland D3 | (2-4)scheduled |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Alphen D3 | Alecto D5 | (2-1)final |
Alecto-Augustinus D6 | Groen-Geel D6 | (5-1)scheduled |
Schiedam D3 | HDS D2-O | (2-2)final |
Klein Zwitserland D3 | Roomburg D4 | (3-1)scheduled |
Wateringse veld D2-O | Noordwijk D2-O | (0-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Roomburg D4 | Alecto D5 | (4-3)final |
Noordwijk D2-O | Schiedam D3 | (6-2)final |
Groen-Geel D6 | Klein Zwitserland D3 | (2-3)scheduled |
Craeyenhout D3 | Alecto-Augustinus D6 | (0-3)scheduled |
Wateringse veld D2-O | Alphen D3 | (0-2)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Alphen D3 | Roomburg D4 | (2-0)final |
Alecto-Augustinus D6 | HDS D2-O | (5-0)final |
Klein Zwitserland D3 | Craeyenhout D3 | (1-0)scheduled |
Schiedam D3 | Wateringse veld D2-O | (3-1)final |
Alecto D5 | Groen-Geel D6 | (1-2)scheduled |
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | ||
Craeyenhout D3 | Noordwijk D2-O | (0-3)scheduled |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
HDS D2-O | Klein Zwitserland D3 | (1-2)scheduled |
Noordwijk D2-O | Alecto-Augustinus D6 | (2-6)final |
Craeyenhout D3 | Alecto D5 | (3-3)scheduled |
Schiedam D3 | Alphen D3 | (1-2)final |
Groen-Geel D6 | Roomburg D4 | (2-1)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Alphen D3 | Groen-Geel D6 | (4-1)final |
Roomburg D4 | Craeyenhout D3 | (2-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | Noordwijk D2-O | (3-2)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Wateringse veld D2-O | (2-1)scheduled |
Alecto D5 | HDS D2-O | (2-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
HDS D2-O | Roomburg D4 | (0-4)final |
Noordwijk D2-O | Alecto D5 | (2-1)scheduled |
Schiedam D3 | Alecto-Augustinus D6 | (1-3)final |
Craeyenhout D3 | Groen-Geel D6 | (1-1)final |
Wateringse veld D2-O | Klein Zwitserland D3 | (0-1)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D6 | HDS D2-O | (1-0)final |
Roomburg D4 | Noordwijk D2-O | (3-3)scheduled |
Craeyenhout D3 | Alphen D3 | (0-3)scheduled |
Alecto D5 | Wateringse veld D2-O | (1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | Schiedam D3 | (3-3)scheduled |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Alphen D3 | Alecto-Augustinus D6 | (0-0)final |
HDS D2-O | Craeyenhout D3 | (1-0)scheduled |
Noordwijk D2-O | Groen-Geel D6 | (5-0)scheduled |
Schiedam D3 | Alecto D5 | (1-2)final |
Wateringse veld D2-O | Roomburg D4 | (2-0)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Noordwijk D2-O | Craeyenhout D3 | (8-4)scheduled |
Schiedam D3 | Roomburg D4 | (1-2)final |
Alecto-Augustinus D6 | Klein Zwitserland D3 | (3-1)final |
Alphen D3 | HDS D2-O | (0-0)final |
Wateringse veld D2-O | Groen-Geel D6 | (2-0)scheduled |
Victoria D5 | Alecto D5 | (0-3)scheduled |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D6 | Schiedam D3 | (1-4)final |
Alecto D5 | Alecto-Augustinus D6 | (2-3)final |
Craeyenhout D3 | Wateringse veld D2-O | (0-2)scheduled |
HDS D2-O | Noordwijk D2-O | (1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | Alphen D3 | (0-3)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Alphen D3 | Noordwijk D2-O | (3-0)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | Alecto D5 | (1-1)final |
Schiedam D3 | Craeyenhout D3 | (3-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Roomburg D4 | (5-1)final |
Victoria D5 | Groen-Geel D6 | (6-2)scheduled |
Wateringse veld D2-O | HDS D2-O | (4-1)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Roomburg D4 | Klein Zwitserland D3 | (2-1)final |
Groen-Geel D6 | Alecto-Augustinus D6 | (2-9)scheduled |
Craeyenhout D3 | Victoria D5 | (2-0)scheduled |
Noordwijk D2-O | Wateringse veld D2-O | (1-0)scheduled |
HDS D2-O | Schiedam D3 | (0-1)final |
Alecto D5 | Alphen D3 | (1-4)final |
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||
Roomburg D4 | Victoria D5 | (3-1)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Victoria D5 | HDS D2-O | (0-12)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Craeyenhout D3 | (3-0)scheduled |
Alphen D3 | Wateringse veld D2-O | (2-1)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | Groen-Geel D6 | (1-4)scheduled |
Alecto D5 | Roomburg D4 | (1-3)scheduled |
Schiedam D3 | Noordwijk D2-O | (1-3)scheduled |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Roomburg D4 | Alphen D3 | (2-4)final |
Noordwijk D2-O | Victoria D5 | (4-0)scheduled |
HDS D2-O | Alecto-Augustinus D6 | (0-4)final |
Craeyenhout D3 | Klein Zwitserland D3 | (1-2)scheduled |
Groen-Geel D6 | Alecto D5 | (1-4)scheduled |
WOENSDAG 17 APRIL 2024 | ||
Wateringse veld D2-O | Schiedam D3 | (2-4)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Victoria D5 | Wateringse veld D2-O | (1-1)scheduled |
Alecto D5 | Craeyenhout D3 | (1-0)scheduled |
Klein Zwitserland D3 | HDS D2-O | (2-1)scheduled |
Alphen D3 | Schiedam D3 | (3-0)final |
Roomburg D4 | Groen-Geel D6 | (5-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D6 | Noordwijk D2-O | (1-0)final |