Bereikbaarheid


  • Bezoekadres

    Veldhockey  

    Sportpark Roomburg  

    Van Vollenhovenkade 20  

    2313 GG  Leiden 

    Veld 1, 2 & 3: watervelden 


     Sportpark Cronesteinkade (trainingen Funkeys en enkele junioren) 

    Cronesteinkade 19 

    2313 GX Leiden 

    Half veld zand ingestrooid 



    Zaalhockey 

    Sportcomplex Boshuizerkade 

    Boshuizerkade 96f 

    2321 TX Leiden 

    4-velds Hockeydome 

  • Telefoon en mail

    Telefoonnummer Clubhuis: 071-5132225 


    Roomburg maken we met elkaar, vóór de leden en dóór de leden. Dit betekent dat een heel groot deel van de taken en organisatie van activiteiten op Roomburg in handen ligt van vrijwilligers. Zij zijn doorgaans niet op vaste tijden op de club aanwezig en zijn dus het best te bereiken via de mail. Een overzicht van commissies en bereikbaarheid vind je onder de Club – Organisatie - Roomburg Commissies.  



    E-mailadressen 

  • Openingstijden Clubhuis Roomburg

    Ten tijde van de reguliere competitie (van 1 september tot 1 december en van 1 maart tot medio juni) gelden de volgende openingstijden: 


    Maandag 16:30 - 00:00 

    Dinsdag 16:30 - 00:00 

    Woensdag 16:30 - 00:00 

    Donderdag 16:30 - 00:30 

    Vrijdag 16:30 - 00:00 

    Zaterdag 08:00 - 19:00* 

    Zondag 09:00 - 19:00* 


    * altijd een half uur voor de eerste wedstrijd tot minimaal een uur na laatste wedstrijd. 

  • Openbaar Vervoer

    Vanaf station Leiden, stadsbus 1 of 2 richting Leiderdorp. Halte Burggravenlaan/Moddermanstraat. Moddermanstraat uitlopen, aan het einde rechtsaf. Na 200m ligt de ingang (links). 


    Vanaf station Leiden-Lammenschans stadsbus 1 of 2 (zie boven) of de Sitterlaan uitlopen tot over de brug (bij Vredeskerk). Hier rechtsaf (Van Vollenhovenkade) en weg volgen tot ingang (totaal ca. 10min lopen).

  • Parkeren

    Parkeren sportcomplex Roomburg van Vollenhovenkade 

    Fietsen  

    We delen de fietsenstalling met de Lorentz School aan de overkant van de straat. Parkeer daar je (bak)fiets in de rekken. 


    Auto’s  

    Wij hebben geen eigen parkeerterrein. De wijk valt onder Parkeren zone B1.3  

    Uurtarief: € 3,10 minimaal bedrag: € 0,20. 

    maandag t/m zaterdag: 09.00 - 21.00 uur 

    zondag: vrij parkeren 

    Er staat een betaalautomaat bij de ingang van de club. 



    Parkeren sportcomplex Boshuizerkade (Zaalhockey) 

    Fietsen  

    Het complex heeft een eigen fietsenstalling. 


    Auto’s  

    Auto’s zijn verboden (ook voor even) op het terrein / fietsenstalling van FC Boshuizen. Verzoek om ook niet op de weg stil te staan ivm veiligheid en overlast omwonenden. volg onderstaande instructies: 

    Drop off: Stop op het parkeer-rondje bij de 1574 hal naast de blaashal, dan kunnen spelers veilig autovrij langs clubhuis naar ingang blaashal lopen. 

    Lang parkeren: Parkeren Zone C2. Uurtarief: € 3,10 minimaal bedrag: € 0,20. maandag tot en met vrijdag: 9.00 - 19.30 uur. Zaterdag en zondag: vrij parkeren. 

    Rijd aan VANAF de Vijf Meilaan en Parkeer bij Vijf Meihal 

    aan de Boshuizerlaan (gratis in het weekend). Loop om Leonardo College via  

    Boshuizerkade en ingang FC Boshuizen naar de Hockeydome (3 min). 

Wedstrijdschema