Proeftrainingen jeugd


Jeugd hockey bij Roomburg - Kom je ook? 

Jouw kind op hockey bij Roomburg? Super goed idee! Voor kinderen gaat het lidmaatschap lang niet alleen maar over hockey. Het is lekker buiten sporten en spelen! Het is snel, stoer en precies uitdagend genoeg. Het is samen opgroeien en het is vooral heel erg leuk. Plezier staat altijd voorop. En natuurlijk leren kinderen samen met vriendjes en vriendinnetjes het spelletje steeds beter kennen.

Maak kennis met hockey

Kom eens kijken op vrijdagmiddag op het veld of ervaar zelf hoe leuk het is om met een stick de bal te slaan, te passen en te scoren, onder begeleiding van onze enthousiaste trainers. Doe mee met onze speciale vriendjes trainingen in maart/april, volg proeftrainingen samen met de schoolsporters, of wanneer dit niet mogelijk is, meld je je aan voor een gewone proeftraining!
Weet jij al dat hockey wat voor jou is? Meld je dan direct aan; dan kan je wellicht meteen instromen in een van onze teams!

Mogelijkheden proeftrainen

  • Vriendjes Trainingen in maart voor jongens tussen 5-14 jaar en meisjes tussen 5-6 jaar

    In een aantal lijnen hebben we wat meer ruimte dan in andere categorieën. Voor deze groep organiseren we regelmatig speciale vriendjes trainingen in maart en april. Samen sporten is nog leuker, dus breng je beste maatjes ook mee. 

    Heb je deze gemist? Niet erg! Je kunt nog steeds met ons kennis maken via de twee opties hieronder.

  • Zes proeftrainingen voor 5-jarigen (met schoolsporters) - start medio september

    LHC Roomburg biedt de mogelijkheid aan kinderen van 5 jaar (peildatum 1 okt 2023) om kennis te maken met de teamsport hockey. De 'Funkeys' spelen / trainen / hockeyen op zondagochtend op onze nevenlocatie aan de Cronesteinkade. Meisjes en jongetjes door elkaar. Met heel veel lol en spelplezier. Via Schoolsport kan je 6 keer meedoen om dit te ervaren en om te bekijken of hockey jouw sport is.


    Leeftijd op peildatum 1 okt 2025 is 5 jaar


    Deelnemers kunnen na afloop per direct lid worden van LHC Roomburg.


    Deze trainingen zijn van 9:30-10:30 uur op:

    • Zondag 14 september
    • Zondag 21 september
    • Zondag 28 september
    • Zondag 5 oktober
    • Zondag 12 oktober
    • Zondag 19 oktober

    Ga snel naar ons inschrijfformulier en kruis onder 2 'Schoolsport' aan! Het kost € 25,00 en je gaat verder geen verplichtingen aan. 

  • Zes proeftrainingen en kijkje bij wedstrijden voor 6 tot 12 jarigen (met schoolsporters) - start medio september

    LHC Roomburg biedt de mogelijkheid om na één basistraining, vijf keer mee te trainen met een team van jouw leeftijd. Als je het leuk vindt mag je op zaterdag ook mee naar wedstrijden om plaats te nemen in de dug-out. Zo ervaar je het echte teamgevoel! Als Roomburg ruimte heeft in jouw leeftijdslijn en je besluit om ook lid te worden, dan ben je meteen klaar om in te stromen in een team! 


    Deze trainingen zijn op:


    O7 t/m O10:

    • Woensdag 17 september: 15:00 - 16:00
    • Vrijdag 19 september: 16:30 - 18:30*
    • Vrijdag 26 september: 16:30 - 18:30*
    • Vrijdag 10 oktober: 16:30 - 18:30*
    • Vrijdag 17 oktober: 16:30 - 18:30*
    • Vrijdag 31 oktober: 16:30 - 18:30*

             *afhankelijk van peildatum 1 okt 2025:

              - 6/7 jaar om 16:30-17:30 uur

              - 8/9 jaar om 17:30-18:30 uur


    O12 (Leeftijd op peildatum 1 okt 2025 is 10 of 11 jaar):

    • Woensdag 10 september 15:00 - 16:00
    • Vrijdag 12 september 16:30 - 17:30
    • Woensdag 17 september 18:30 - 19:30
    • Vrijdag 19 september 16:30 - 17:30
    • Woensdag 24 september 18:30 - 19:30
    • Vrijdag 26 september 16:30 - 17:30

    Ga snel naar ons inschrijfformulier en kruis onder 2 'Schoolsport' aan! Het kost € 25,00 en je gaat verder geen verplichtingen aan. 

  • Losse proeftrainingen

    Vind je Vriendjes Trainingen of de Schoolsport cursus te veel, zit het vol of heb je deze mogelijkheid gemist? Ontdek dan hockey met een gewone proeftraining voor nieuwe jeugdleden! Ervaar zelf hoe leuk het is om met een stick de bal te slaan, te passen en te scoren, onder begeleiding van onze enthousiaste trainers. Meld je aan voor een training door een mail te sturen naar [email protected].

Wat neem je mee?

Wij hebben een stick en scheenbeschermers te leen voor je. Het enige wat je moet aanschaffen is een bitje. Deze kan je kopen voorafgaand aan de trainingen in ons clubhuis voor € 3,50 - betalen per pin (na aanmelding voor de vriendjes trainingen krijg je deze van ons). 

Doe je sportkleding en sportschoenen aan, neem je een gemerkte bidon met water mee? Als je lange kousen hebt, trek die dan ook aan! Heb je nog vragen? Mail met [email protected]

Plezier en de rol van de ouders

Plezier vinden we belangrijk en daarom organiseren we bij Roomburg naast hockey nog andere activiteiten zoals filmavonden, pannenkoekenfestijnen, barbecues, toernooien, clinics, themafeestjes, pietentrainingen, etc. 

Dat kan alleen omdat elke dag heel veel bevlogen ouders zich als vrijwilliger inzetten. En dat aantal groeit nog steeds! Bij Roomburg vinden wij het belangrijk dat kinderen én hun ouders in een sociaal-veilige omgeving spelenderwijs leren wat het is om onderdeel te zijn van een leuk team en van een hele leuke vereniging.